Hostels in Mirafuentes

    calendar shield illustration

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire Hostels in Mirafuentes

Alda Estella Hostel

2.0-sterrenaccommodatie
8.8 van 10, Uitstekend, (96)
'Na'
De prijs is € 63
inclusief belastingen en toeslagen
31 aug - 1 sep
Alda Estella Hostel
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Mirafuentes

Ontdek meer over Mirafuentes

Ontdek meer over Mirafuentes

Informatie over Hostels in Mirafuentes

Aantal beoordelingen
96
Accommodatie
274
Laagste prijs
€ 63
Hoogste prijs
€ 63

Veelgestelde vragen

Wat zijn de beste hostels in Mirafuentes?
Onze klanten zijn positief over deze verblijfsmogelijkheden in de omgeving, waar je mogelijk van aantrekkelijke prijzen per nacht kunt profiteren: F&G Logroño Hotel - op 21,4 km afstand van het centrum van Mirafuentes. De voorzieningen bij deze camping bestaan bijvoorbeeld uit gratis wifi, een wasserette en barbecues. Hotel Marqués de Riscal, a Luxury Collection Hotel, Elciego - op 30,1 km afstand van het centrum van Mirafuentes. Bij dit hotel kun je profiteren van gratis wifi, gratis parkeren en 2 restaurants.
Wat is de beste tijd van het jaar om in een jeugdherberg te verblijven in Mirafuentes?
Wanneer je nieuwe plekken ontdekt, is goed weer altijd beter. Daarom volgen hier wat statistieken over het lokale klimaat: De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 20 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 6 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Mirafuentes is 589 mm.
Wat is er zoal te zien en te doen in Mirafuentes?
Verken de natuur op plekken als Parque Natural de Izki - Centro de Interpretación, Nacedero del Urederra en La Ribera Park. Culturele trekpleisters zijn onder andere Conferentiecentrum Riojaforum, Casa de Las Ciencias en Ibercaja Tentoonstellingszaal. Locals doen hun inkopen bij Calle del Laurel.
Wat is de beste manier om naar Mirafuentes te reizen en me in de omgeving te verplaatsen tijdens mijn verblijf in een jeugdherberg?
Houd deze informatie over de vervoersopties in en rond Mirafuentes in de buurt en haal het beste uit je verblijf. Je kunt vluchten zoeken naar de meest nabijgelegen luchthaven, Logrono (RJL-Agoncillo), op 18,3 km van het stadscentrum. Een andere mogelijkheid is de luchthaven in Vitoria (VIT), die 47,1 km verder is gelegen.