Appartementen in La Torre de l'Espanyol

    calendar shield illustration
    Verander van gedachten
    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration
    Trakteer jezelf
    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration
    Wees kieskeurig
    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire Appartementen in La Torre de l'Espanyol

Quiet, Cozy and Rural "apartment Monetze" with Wi-fi and Air Conditioning

10.0 van 10, Uitzonderlijk, (2)
'L'appartement est en parfait état (refait à neuf), très propre et décoré avec soin. Tout le nécessaire de cuisine, linge, produits... était disponible et de qualité. Sans compter la bonne communication et la gentillesse de Mónica, c'est très appréciable. Un logement et hôte à recommander les yeux fermés s ! '
De prijs is € 122
inclusief belastingen en toeslagen
8 jul - 9 jul
Quiet, Cozy and Rural "apartment Monetze" with Wi-fi and Air Conditioning

Dream vacation on the Mediterranean beach

De prijs is € 654
inclusief belastingen en toeslagen
11 jul - 12 jul
Dream vacation on the Mediterranean beach

Apartment 'La Fabriqueta Loft' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning

De prijs is € 178
inclusief belastingen en toeslagen
8 jul - 9 jul
Apartment 'La Fabriqueta Loft' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning

Apartment 'La Fabriqueta Deluxe' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning

De prijs is € 194
inclusief belastingen en toeslagen
8 jul - 9 jul
Apartment 'La Fabriqueta Deluxe' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning

Apartment 'La Fabriqueta' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning

De prijs is € 141
inclusief belastingen en toeslagen
8 jul - 9 jul
Apartment 'La Fabriqueta' with Mountain View, Wi-Fi and Air Conditioning

Apartment 'Canana De Vega' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning

De prijs is € 123
inclusief belastingen en toeslagen
10 jul - 11 jul
Apartment 'Canana De Vega' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning

Ideal refuge to discover Prades

6.0 van 10, (1)
De prijs is € 436
inclusief belastingen en toeslagen
8 jul - 9 jul
Ideal refuge to discover Prades

Apartment 'Can Vinyals 1979' with Balcony and Wi-Fi

De prijs is € 471
inclusief belastingen en toeslagen
8 jul - 9 jul
Apartment 'Can Vinyals 1979' with Balcony and Wi-Fi
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

Veelgestelde vragen

Hoe is het om in een appartement in La Torre de l'Espanyol te verblijven?
Er valt misschien niet veel te kiezen in het centrum van La Torre de l'Espanyol, maar Expedia kan je helpen bij het vinden van accommodaties in de regio met soortgelijke voorzieningen als appartementen. Als je op Expedia een overnachtingsplek zoekt, kun je met de filters de zoekresultaten verkleinen door te zoeken op zaken als een keuken of wasmachine, voorzieningen waar appartementen soms over beschikken. Je kunt de zoekresultaten ook verkleinen door te filteren op andere vergelijkbare accommodaties, zoals vakantiehuizen of cottages.
Waarom zou je kiezen voor een appartement en niet een hotelkamer?
Appartementen zijn doorgaans ruimer dan reguliere hotelkamers en bevatten een keuken, waardoor je er zelf kunt koken. Appartementen zijn ideaal voor gezinnen die graag alle gemakken van thuis hebben en voor stellen die een plekje zoeken in een rustiger deel van de stad.
Wat is het beste appartement voor een overnachting in La Torre de l'Espanyol?
Hier zie je enkele van de populairste appartementen in deze omgeving: Family apartment located between the Priorat wine district and the beach in Cambrils - Ligt 25,9 km verderop in Duesaigües. Met gratis wifi, een terras en een slaapbank. Je kunt ter plaatse gebruikmaken van wasvoorzieningen met zelfbediening. Schöne Doppel-ferienwohnung mit Privatpool in Miami Platja, Costa Dorada - Bevindt zich in Mont-roig del Camp, op 32,9 km afstand. Inclusief een privézwembad, gratis wifi en een open haard. Ter plaatse zijn wasvoorzieningen met zelfbediening en een buitenzwembad beschikbaar. Maïs steeg met lucht en licht met uitzicht op de boomtoppen van het dorp goed - 15,7 km verderop gelegen in Torroja del Priorat. Met een balkon en een eetruimte. Ter plaatse zijn wasvoorzieningen met zelfbediening en een spelletjesruimte beschikbaar.
Welke weersomstandigheden kan ik verwachten in La Torre de l'Espanyol?
Het weer is maar één aspect van je vakantie, maar het kan een grote impact hebben op je reisplannen, vooral als je van plan bent om langer te blijven in La Torre de l'Espanyol. De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 23 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 10 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in La Torre de l'Espanyol is 536 mm.
Wat is er te zien in La Torre de l'Espanyol?
Tijdens het verkennen van de omgeving word je als natuurliefhebber getrakteerd op wonderschone plekjes als Serra del Montsant en Reserva Natural de Sebes. In de omgeving kun je een bezoek brengen aan Embarcadero de Miravet en Castillo de Miravet.
Wat is de beste manier om je te verplaatsen in La Torre de l'Espanyol?
Als je op de hoogte bent van de vervoersopties voorkom je problemen wanneer je op je bestemming bent. Vlieg naar Reus (REU), gelegen op 44,5 km van het stadscentrum. Als je graag de omgeving wilt verkennen, kun je een auto huren tijdens je reis.