'Very nice and friendly welcome, room was ready upon check in, quiet location, spacious and good to have a vending machine for midnight snacks and drinks, can definitely recommend the hotel!'
'Very good location walking distance from affortable Pgarage Ramen and the city centre. The hotel is older but it has its charms. Our room was clean and had a very good shower. Breakfast is however far overpriced.'
'Nice helpful staff, good location, amazing room, good facilities. Brilliant bar on the roof plus a really nice area on the ground floor to eat and drink with a huge wine cellar. '
'Mooi centraal gelegen Hotel. Onze premium kamer was ruim, stil en goed. Het had iets schoner gekund en het handdoekrekje had gerepareerd moeten zijn. Ontbijt is heel goed met ruime keus. Personeel heel vriendelijk en behulpzaam.'
'Het hotel heeft een zeer unieke en indrukwekkende stijl en wordt tot in de kleinste details in de kamers doorgetrokken. De locatie is ook top, in het hart van het centrum. De ingang van het hotel is niet heel duidelijk aangeven en is even zoeken voor de eerste keer.
De kamer die wij hadden was aan de kleine kant maar niet minder fijn. '
'Hotel is netjes, schoon, goed onderhouden, goede service en ontbijtvoorzieningen en de baliservice was goed en attent. Ik zou wanneer de gelegenheid daar is meteen dit hotel overwegen'
'Het enige minpunt was de lift. Er is slechts een kleine lift; soms moet je tot tien minuten wachten. Voor de rest uitstekend. Ook het ontbijt was fantastisch. '
'De kamers zijn groot genoeg voor 2 personen. Badkamer is heel erg netjes mooie grote douche die volledig is afgesloten dus geen water dat de douche uitloopt. Bedden zijn heerlijk. Kussen mogen iets voller of extra op de kamer. Voor inchecken mag je naar de 6 verdieping waar ook het ontbijt wordt geserveerd in buffetvorm. Met een klein assortiment aan ontbijt maar voldoende keuze om goed te ontbijten. Het hotel zit midden in jet cemtrum vlak bij de winkels en eetgelegenheden dus ideaal.
'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
Tomorrowland is slechts één van de vele bezienswaardigheden en attracties in Boom, dus waarom zou je niet ook wat andere plekken ontdekken tijdens je vakantie? Maak in je reisplannen zeker ruimte voor de prachtige kathedraal of de winkels.
Tijdens je vakantie in Antwerpen kun je oog in oog komen met de inheemse en exotische dieren die in Zoo van Antwerpen te vinden zijn. Maak tijdens je vakantie in de omgeving zeker tijd voor een bezoek aan de winkels.
Kom meer te weten over de historie en cultuur van Antwerpen in dit prachtige museum aan de kade van de Schelde, dat een panoramisch uitzicht over de stad biedt.
Kom meer te weten over de lokale geschiedenis van Antwerpen wanneer je een bezoek brengt aan Groenplaats. Maak tijdens je vakantie in de omgeving zeker tijd voor een bezoek aan de winkels.
"Fijne ervaring. Heerlijk bed. Fijne kamer. De badkamer (waterdruk etc) is mooi verbeterd sinds een paar jaar dat ik daar had verbleven en de waterdruk van uit de douche en het watertemperatuur een ramp was. Dus hier was ik blij om"
"Really nice & new hotel! The rooms are very tidy and modern with all the amenities. Really good price - quality and located just outside the city centre so not too busy on the streets. "
Wat zijn enkele van de beste vakantiewoningen van Geest?
Mini huis 2 tot max. 4 personen met tuin, groot terras en gratis parking: deze vakantiewoning in de buurt van Geest bevindt zich in het stadscentrum en heeft een buitenzwembad, een terras en airconditioning voor een zorgeloze ervaring in je nieuwe omgeving. De keuken is onder andere voorzien van een vaatwasser, een koelkast en een kookplaat. Jij en je vrienden en familie kunnen op vakantie lekker ontspannen dankzij voorzieningen zoals een tuin. Bekijk alle vakantiewoningen in Geest.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Geest wil annuleren?
Ja! De meeste hotelreserveringen zijn volledig restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is over het algemeen binnen 24 of 48 uur voor het inchecken. Als je reservering niet restitueerbaar is, heb je misschien nog de mogelijkheid om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Geest.
De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 18 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 5 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Geest is 750 mm.