Hotels in de buurt van Louizalaan (Brussel)
Zoek door meer dan 1.000.000 accommodaties en 550 luchtvaartmaatschappijen wereldwijd
Leden besparen 10% meer op geselecteerde hotels, auto's en activiteiten. Registreer je vandaag nog.
Gratis annulering mogelijk bij geselecteerde hotels, omdat flexibiliteit belangrijk is.
Controleer prijzen voor hotels in de buurt van Louizalaan
Populaire hotels vlak bij Louizalaan
Beoordeeld op 15 dec. 2018
Beoordeeld op 20 jun. 2019
Lagere prijzen? Reken maar van yes!
Beoordeeld op 22 nov. 2007
Beoordeeld op 4 okt. 2017
Beoordeeld op 15 mei 2019
Beoordeeld op 3 sep. 2020
Beoordeeld op 24 mei 2020
Beoordeeld op 19 aug. 2020
Beoordeeld op 27 jul. 2018
Beoordeeld op 20 okt. 2019
Beoordeeld op 14 mrt. 2019
Beoordeeld op 24 sep. 2018
Beoordeeld op 3 jan. 2020
Beoordeeld op 29 dec. 2019
Beoordeeld op 30 apr. 2017
Beoordeeld op 30 apr. 2020
De trendy Louizalaan is dé plek in Brussel om lekker te gaan shoppen en je smaakpapillen te verwennen. Je vindt hier een combinatie van art nouveau en luxueus aandoende gebouwen, waarin diverse ambassades en diplomaten zich gevestigd hebben. De Louizalaan is genoemd naar Louise, de dochter van Koning Leopold II. Hier huizen winkels van prestigieuze modebedrijven als Gucci, Hugo Boss en Max Mara. De Louizalaan is dan ook een waar paradijs voor de shopaholics onder ons. Verder zijn er talloze fijne restaurants en bars te vinden, waaronder het hippe Rouge Tomate, een keten die is komen overwaaien uit New York.
De Louizalaan ontstond in 1847 toen de burgers die hier woonden meer behoefte kregen aan groen in hun omgeving. De kastanjebomen die de laan sieren, zijn hiervan het resultaat. De Louizalaan meet 2,7 kilometer en verbindt het Louizaplein met het Ter Kamerenbos. Een groot deel van de laan werd in 1950 afgebroken, waarbij belangrijke kruispunten een tunnel kregen ter voorbereiding van de wereldtentoonstelling van 1958.
Behalve winkels vind je aan de Louizalaan ook diverse andere fraaie gebouwen, zoals het in 1976 gebouwde Blue Tower. Deze wolkenkrabber heeft het hoogste dak van Brussel. Andere bezienswaardigheden zijn de Abdij Ter Kameren en de V sculptuur van de Belgische kunstenaar Olivier Strebelle. Onder andere de ambassades van Brazilië en Paraguay zijn aan de Louizalaan gevestigd, net als de verkeersbureaus van Marokko en Italië.
Een serie fijne hotels mag natuurlijk ook niet ontbreken aan de Louizalaan. Het beroemde The Hotel ligt op slechts 300 meter lopen van de Louizalaan en heeft het hoogste uitkijkpunt van de stad. De grote en lichte kamers boek je vanaf 241 euro per nacht. Liever iets kleinschaliger van een vergelijkbaar comfortniveau? Kies dan voor het boetiekhotel Manos Stephanie. De superior kamer met uitzicht is al beschikbaar vanaf 165 euro per nacht.
Het moderne Made in Louise is een fijn hotel met slechts 48 kamers die te boeken zijn vanaf 135 euro per nacht. Een andere prima driesterrenoptie is het fraaie Vintage Hotel dat direct achter de Louizalaan ligt. Een kamer boek je hier al vanaf 115 euro per nacht.
* De vermelde vanaf-prijzen zijn ter indicatie. De uiteindelijke prijs kan hoger of lager uitvallen, afhankelijk van o.a. het jaargetijde en eventuele aanbiedingen. Voor actuele prijzen ga je naar Expedia.nl en vul je jouw reisgegevens in.
Veelgestelde vragen
Recente hotelbeoordelingen
Meer reisopties
- Hotels in de buurt van Louizalaan, Brussel
- Hotels nabij andere bezienswaardigheden
- Hotels in andere buurten van Brussel
- Accommodatietype
Hotels in de buurt van Louizalaan, Brussel
- Appartement Bruxelles
- Sweet Inn Apartments - Livourne II
- Appartement Louise Private Parking Free
- The View
- Thon Hotel Bristol Stephanie
- Smartflats Design - Stephanie
- Maison d'Istrie
- Sweet Inn Apartments Flagey
- Prestigious exceptional 360 ° Panorama apartment in a new luxurious building
- Hotel Manos Premier
- The Livorno
- Hotel Beau Site
Hotels nabij andere bezienswaardigheden
- Hotels nabij Atomium
- Hotels nabij La Grand Place
- Hotels nabij Mini-Europe
- Hotels nabij Brussels Expo
- Hotels nabij Manneken Pis
- Hotels nabij Koninklijk museum voor Schone Kunsten van België
- Hotels nabij Koninklijk paleis van Brussel
- Hotels nabij Hoofdkwartier van de NAVO
- Hotels nabij Warandepark
- Hotels nabij Belgisch Centrum voor het Beeldverhaal
- Hotels nabij Parlementsgebouw van de Europese Unie
- Hotels nabij Hoofdkantoor van de Europese Commissie
- Hotels nabij Kunstberg
- Hotels nabij Koninklijke Sint-Hubertusgalerijen
- Hotels nabij Stadhuis van Brussel
- Hotels nabij Beurs van Brussel
- Hotels nabij Brussels Christmas Market
- Hotels nabij Grote Zavel
- Hotels nabij Tour & Taxis
- Hotels nabij Universitair Ziekenhuis Sint-Lambrechts-Woluwe