B&B in Saint-Salvadour

Begindatum: Inchecken geselecteerd.
Tot datum
Einddatum: Uitchecken
  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire B&B in Saint-Salvadour

Chambres D'hôtes Condat
9.6 van 10, Uitzonderlijk, (15)
'de passage pour faire des Terr'aventura, nous nous sommes posé à condat, pause parfaite et central. notre hôte etant multitaches, pas besoin de resortir le soir, le repas etant proposé. chambre spacieuse pour 3 personnes.'
Frankrijk
Lucie
De prijs is € 63
inclusief belastingen en toeslagen
6 nov - 7 nov
Chambres D'hôtes Condat
Escale En Correze
9.8 van 10, Uitzonderlijk, (40)
'Spacious room with excellent en-suite facilities. Generous and varied breakfast. Electric car charging station. Out standing hosts, would happily return in the future.'
Verenigd Koninkrijk
James
De prijs is € 89
inclusief belastingen en toeslagen
6 nov - 7 nov
Escale En Correze
Source de la Vallée
9.0 van 10, Fantastisch, (64)
'Heerlijk rustig geslapen en lekker gegeten. '
Nederland
lina
De prijs is € 116
inclusief belastingen en toeslagen
6 nov - 7 nov
Source de la Vallée
L'hôte des voyageurs en pays limousin room 2
10.0 van 10, Uitzonderlijk, (1)
'Très agréable séjour à Lacelle dans l'hôtel de famille rénové par Vincent, un hôte sympathique et chaleureux. Idéalement placé pour visiter la région.'
Frankrijk
Adrien G.
De prijs is € 86
inclusief belastingen en toeslagen
6 nov - 7 nov
L'hôte des voyageurs en pays limousin room 2
Guest Room in Vignols
9.6 van 10, Uitzonderlijk, (4)
De prijs is € 176
inclusief belastingen en toeslagen
6 nov - 7 nov
Guest Room in Vignols
Haut charmes de Cornil • Romantic stay & SPA
De prijs is € 152
inclusief belastingen en toeslagen
6 nov - 7 nov
Haut charmes de Cornil • Romantic stay & SPA
L'hôte des voyageurs en pays Limousin room 3
De prijs is € 81
inclusief belastingen en toeslagen
6 nov - 7 nov
L'hôte des voyageurs en pays Limousin room 3
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Saint-Salvadour

Ontdek meer over Saint-Salvadour

Informatie over B&B in Saint-Salvadour

Aantal beoordelingen
106
Accommodatie
653
Laagste prijs
€ 63
Hoogste prijs
€ 116

Veelgestelde vragen

Op zoek naar B&B's in Saint-Salvadour?
Of je nu een rustig plekje zoekt voor een romantisch uitstapje of alleen op reis bent en de lokale bevolking wilt leren kennen, een B&B is altijd een goede keuze.
Twijfel je nog of een B&B voor jouw vakantie de beste keuze is?
Met aandachtige service, de mogelijkheid om te socializen met andere gasten en 's ochtends een heerlijk ontbijt, staat een verblijf in een B&B garant voor een unieke reiservaring.
Wat zijn de populairste B&B's van Saint-Salvadour?
Dit zijn enkele van de B&B's in de nabije omgeving: Source de la Vallée - 5 kamers. Gelegen op 22,1 km van het centrum van Saint-Salvadour. Geniet van voorzieningen als een gratis uitgebreid ontbijt en een terras. Escale En Correze - 3 kamers. Op 19,2 km van de binnenstad. Geniet van voorzieningen als een buitenzwembad en een bibliotheek. Chambres D'hôtes Condat: 3 kamers. Gelegen op 15,8 km van het centrum van Saint-Salvadour. Geniet van voorzieningen als een gratis à-la-carte-ontbijt en een deli. Domaine du Salabert - 2 kamers. Op een afstand van 17,6 km tot het centrum. Geniet van voorzieningen als een buitenzwembad en een unieke inrichting.
Wanneer is de beste tijd voor een verblijf in een B&B in Saint-Salvadour?
Als je droomt van een uitstapje naar Saint-Salvadour, kun je beter rekening houden met de temperaturen doorheen het jaar. De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 19 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 5 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Saint-Salvadour is 1026 mm.
Hoe kom ik in Saint-Salvadour en hoe reis ik daar rond?
Je kunt je uitstapjes in en rond Saint-Salvadour vooraf plannen met met deze vervoersopties. Vlieg naar Brive-la-Gaillarde (BVE-Brive - Vallée de la Dordogne), gelegen op 44,7 km van de binnenstad. Als je graag de omgeving wilt verkennen, is een huurauto misschien iets voor jou.