Hostels in Berzème

    calendar shield illustration

    Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
    deals illustration

    Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
    bed illustration

    Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Populaire Hostels in Berzème

Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Berzème

Veelgestelde vragen

Wat zijn de beste hostels in Berzème?
Onze klanten zijn enthousiast over deze verblijfsmogelijkheden in de omgeving, waar je misschien wel van aantrekkelijke prijzen per nacht kunt profiteren: B&B HOTEL MONTELIMAR Sud - op 20,1 km afstand van het centrum van Berzème. Bij dit hotel kun je profiteren van gratis wifi, gratis parkeren en een restaurant. Hôtel Les Châtaigniers - op 8 km afstand van het centrum van Berzème. Bij dit hotel kunnen gasten genieten van gratis wifi, gratis parkeren en een 24-uurs receptie. The Originals Boutique, Hôtel Montélimar - op 17,7 km afstand van het centrum van Berzème. Bij deze accommodatie heb je gemakkelijk toegang tot het openbaar vervoer, want het ligt op 10 minuten lopen van Station Pierrelatte. De voorzieningen bij dit hotel bestaan bijvoorbeeld uit gratis wifi, een computerstation en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Hotel Domaine du Cros d'Auzon - op 19,5 km afstand van het centrum van Berzème. De voorzieningen bij dit hotel bestaan bijvoorbeeld uit gratis wifi, gratis parkeren en gratis kranten.
Wat is de beste tijd van het jaar om in een jeugdherberg te verblijven in Berzème?
Wanneer je nieuwe plekken wilt ontdekken, is goed weer zeker een plus. Daarom volgt hier een beetje informatie over de seizoenen: De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 21 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 5 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Berzème is 1153 mm.
Wat is er zoal te zien en te doen in Berzème?
Verken de natuur op plekken als Thermes de Vals-les-Bains, Parc Naturel Régional des Monts d'Ardèche en Grot Chauvet-Pont d'Arc. Culturele trekpleisters zijn onder andere Fabrique et Museum van Nougat van Montelimar, Museum van de Miniatuur en Poterie de Cliousclat. Locals doen hun inkopen bij Palais des Bonbons du Nougat et des Souvenirs.