Amigo Rental bevindt zich in Zona Hotelera, een wijk in in Cancún, en ligt nabij pretparken en aan het strand. Iberostar Cancun-golfbaan en Riviera Cancún Golf Resort zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Playa Delfines en Nationaal park Costa Occidental de Isla Mujeres, Punta Cancún y Punta Nizuc. Xoximilco en Parque Nacional Arrecife de Puerto Morelos zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cancún
Boulevard Kukulcan Km 20 - Condominium, Cancun Plaza, Zona Hotelera, Cancun, QROO, 77500
In de buurt
Nichupté Lagoon
2 min. wandelen - 0.2 km
Iberostar Cancun-golfbaan
13 min. wandelen - 1.1 km
Las Ruinas del Rey
18 min. wandelen - 1.5 km
Playa Delfines
19 min. wandelen - 1.7 km
El Rey Ruïnes Trailhead
18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Cancun, Quintana Roo (CUN-Internationale luchthaven Cancun) - 14 min. rijden
Restaurants
Royal Solaris Cancun
3 min. wandelen
Zai
12 min. wandelen
Azvl
4 min. wandelen
Marco Polo Restaurante
4 min. wandelen
Restaurant Las Fuentes
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Amigo Rental
Geniet bij Amigo Rental van het plaatselijke strand of ontspan aan een van de 2 buitenzwembaden van dit aparthotel. Elk aparthotel bevat een kitchenette met een koelkast en microgolfoven, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie met kabelzenders. Een balkon, luxe beddengoed en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Amigo Rental heeft 10 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
In dit aparthotel in Cancún is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft kabelzenders. Op beperkte dagen wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een haardroger beschikbaar.
De locatie beschikt over 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Gasten kunnen zich heerlijk laten verwennen door een bezoek te brengen aan de spa van de accommodatie. De beschikbare behandelingen zijn onder andere massages.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderzwembad
Restaurants ter plaatse
Casa del Mar
Kitchenette
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Eetopties
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Badkamer
Douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Buiten
Balkon
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Bagageopslag
Beperkte huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kruidenier/supermarkt
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het water
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Pretpark in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
10 units
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 100 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Amigo Rental Aparthotel Cancun
Amigo Rental Aparthotel
Amigo Rental Cancun
Amigo Rental
Amigo Rental Cancun
Amigo Rental Aparthotel
Amigo Rental Aparthotel Cancun
Veelgestelde vragen
Beschikt Amigo Rental over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt 2 buitenzwembaden en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Amigo Rental?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Amigo Rental inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Amigo Rental uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Amigo Rental een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Amigo Rental?
Dit aparthotel in Zona Hotelera ligt aan het strand, op 2 km afstand van Nationaal park Costa Occidental de Isla Mujeres, Punta Cancún y Punta Nizuc, Playa Delfines en Iberostar Cancun-golfbaan. Ook Nichupté Lagoon en Las Ruinas del Rey liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Amigo Rental
6,2
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,6
Netheid
7,0
Locatie
5,8
Personeel en service
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 9 van 63 beoordelingen
10 - Uitstekend
9
Gastenscore: 8 - Goed. 18 van 63 beoordelingen
8 - Goed
18
Gastenscore: 6 - Redelijk. 15 van 63 beoordelingen
6 - Redelijk
15
Gastenscore: 4 - Matig. 10 van 63 beoordelingen
4 - Matig
10
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 63 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Yadira
Reisde met familie
15 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
Great location. Property outdated but not bad.
Yadira
5 nachten verbleven in juli 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Wanda
Reisde met familie
6 jan 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
No king bed as promised and all but one light worked
Wanda
5 nachten verbleven in januari 2024
8/10 – Goed
Sergio Enrique
24 aug 2022
Sergio Enrique
3 nachten verbleven in augustus 2022
2/10 – Ontzettend slecht
Ronald, Doral
Reisde met partner
21 aug 2022
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The guy never answered and never contacted me. He did not even come to the check in!!! Luckily there were other apartments from other owners available and the guy at the front desk was extremely helpful in getting in contact with them and setting me up with a room or we would have slept on te car since it was past midnight!!!!
Ronald
3 nachten verbleven in augustus 2022
8/10 – Goed
Wilebaldo
25 jun 2022
Wilebaldo
2 nachten verbleven in juni 2022
10/10 – Uitstekend
Steve
Reisde met familie
22 apr 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Very family budget friendly
Overall this is a great cheap location. Second time staying here with kids 6,13,16 we are a familyof 5. The pool is good can get dirty at times but they do clean it every morning. The bus stops infront of the hotel on both sides of the road. You can take the R1 or the R2 red busses and they will take you to the hotel zone or to downtown. It really is a great location for a budget. The restaurant across the street next to the Oxo is great good food but they do take a while to get your food, but so worth it. And they close i think 11pm or midnight good alcohol good chill vibes and one of the only restaurants on that side. But by staying here we were able to do Xcaret and isla mujeres, the hotel doesnt offer airport shuttle but just book with happy shuttle it was like $60usd i believe. Have fun safe travels highly recommend staying here
Steve
4 nachten verbleven in april 2022
4/10 – Matig
Andrew
Reisde met familie
2 apr 2022
Negatief: Netheid, comfort kamer
It was ok
Our First room had cockroaches. They moved us to another room after a brief conversation about it. No a huge deal just annoying. I did have to ask for them to clean the room but I think this was because we changed rooms . The food prices were extremely high in the restaurant and you didn't get much food. The beach has a lot of rocks and it is unsafe to swim with high waves. They charged me for a towel that I used to clean the salt spray off the cars windows so I could see and not die while driving. They told me I should have used something else. Nothing else was provided and I decided safety was more important than a towel. It was very quiet and the pool and beach area is nice.
Andrew
7 nachten verbleven in maart 2022
6/10 – Redelijk
Laura
Reisde met een groep
19 mrt 2022
Negatief: Comfort kamer
Horrible Experience
Communication was horrible! I received an email a few days before my trip saying I didn’t pay my deposit, which was definitely paid a month before. Owner wouldn’t respond to emails or answer phone calls. Once I arrived at the property (very late at night) I was told I could only pay for the rooms in cash! Who arrives in Mexico in the middle of the night with $1000 in cash?!?! After about an hour of back and forth, I was able to pay for one night and then had to spend the following day walking from ATM to ATM (they only allow you to withdraw small amounts per day) trying to take out enough cash to pay for the room. It was absolutely ridiculous. Also, the rooms don’t have WiFi as advertised. Very uncomfortable beds and bedding. Don’t waste your time with amigo rentals. Save yourself the hassle and stay at a reputable hotel.
Laura
5 nachten verbleven in maart 2022
8/10 – Goed
OSCAR
Reisde met familie
17 dec 2021
Positief: Comfort kamer
Rooms are nice. Restaurant food wasn’t anything to brag about. The views are great! Exterior of the hotel due for an upgrade
OSCAR
5 nachten verbleven in november 2021
2/10 – Ontzettend slecht
David
16 aug 2021
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
David
4 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
adrian
Reisde met familie
26 nov 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
adrian
7 nachten verbleven in november 2020
4/10 – Matig
Georgina, Guadalajara
Reisde met een groep
4 nov 2020
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy mal servicio, y faltó limpieza de diario en el cuarto, sin servicio de TV e internet. Y cuidado con las personas que se pintan el cabello por unas pequeñas manchas querían quitarme mi depósito. Cómo mexicsnos que somos nos descriminan muy notorio.
Georgina
7 nachten verbleven in oktober 2020
2/10 – Ontzettend slecht
Fidencio
17 okt 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Disappointing.
We did not get the room that we paid for. Then, they wouldn’t accept credit cards. Fortunately, I had enough cash with me to pay for 3 nights stay. Not sure we’ll stay there again.
Fidencio
3 nachten verbleven in oktober 2020
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
23 feb 2020
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
The views were fantastic. The desk clerks were very helpful. The location was relatively quiet. There is one major problem. Once you get to check in, they bring in a person who immediately tries to sell you one of their packages. Even after you tell them you are already booked online. Very pushy. The trip we booked with them was awful. The Chichen Itza package. We went to the Suytun Cenote 1st. We were there for 3 hours. This where we had lunch. It was ok. Buffet. We had to drag our wet clothes around that whole time.Then to Valladolid for 20 minutes. Needed more time there. Then we finally got to Chichen Itza. In the hottest part of the day. Not comfortable at all. By the time we got dropped off it was a 14 hour day and the wet clothes stunk.
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in februari 2020
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
13 jan 2020
Negatief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Cancun Plaza good; Bsea/Amigo not so good
The property is nice, but the room was not.
The photos shown are not necessarily what you will get, certainly not what we got. We booked a unit with 1 king and 2 double beds, bu got a unit with one twin with a trundle underneath and 2 doubles. All beds had very thin mattresses that were not comfortable at all. The twin also was the "couch" for the room. The only other furniture was a table with chairs. Our unit had a loft for the double beds, and the stairs going up had a wobbly railing that was also very short. Dangerous for anyone, but especially for kids, as there were no balusters and plenty of space for one to fall. The room was cleaned twice in an entire week. The bathroom vent was so caked with dirt and lint that there was no air movement, and it never got dry after we showered the first time for the whole week. There was no drying line for wet swimwear.
We booked a kitchenette expecting to cook some of our meals, but there was no pot to boil water, and the one frying pan was so warped it was nearly impossible to cook anything on it.
The pizza in the restaurant was good. Everyone at the place was nice. The beach here is great, not crowded and a break keeps the surf down one one end for those who don't like big waves. The pool is also very nice, and the breakdown division of the deep and kid pools is very convenient for families with swimmers at different levels.
If the room itself had been nicer and cleaned more often, I would think about returning.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in december 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Ezequiel
Reisde met een groep
4 jan 2020
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ezequiel
4 nachten verbleven in december 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
8 dec 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This picture is of the only penthouse that they have. Our room was no where near this. water clogged in our bathroom, did not get warm water for showers. apparently they use boiler to heat the water and start boiler only for some time. I also took a long time to get hot (just warm) water to the shower. the water pressure in the shower was extremely low. no one came t fix it either despite asking. The property is really very old and i guess suffers from old plumbing.
The property is actually cancun plaza. amigo rental is a third party, to get any changes , i had to connect with amigo rentals . Amigo rentals was very unresponsive and has no bias for customers. There was also a lizard in our room. Not recommended.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in november 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
1 dec 2019
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in november 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
14 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in september 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
8 sep 2019
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Je n'ai pas aimé le manque d'article dans la cuisine. Cafetière défectueuse et rien pour nettoyer la vaisselle. J'ai aimé le confort de la chambre et la gentillesse des gens à l'accueil.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
25 jun 2019
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juni 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
15 jun 2019
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
El trato al turista nacional es NEFASTO, me trataron muy mal en el check in y en la alberca sufrí de discriminación por parte de un empleado de mantenimiento. Por supuesto que a Nadie que aprecie le recomendaría pararse por ahí
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Susano, Guadalajara, Jalisco,Mx
Reisde met familie
28 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El lugar es agradable tiene su cocina fue excelente ya que se prepara comida o calientas tus alimentos. Lo único malo es que hicieron el aseo nada más un día de los seis que estuvimos y papel del baño nos querían darnos un par de rollos pero al último nos dieron otros dos
Susano
6 nachten verbleven in april 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
23 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This particular condo is on the fifth floor of Cancun Plaza condominium with great view on the pool and the ocean. Pool is big and very kids friendly. Beach is two minutes walk downstairs from the pool. Restaurant serves basic food that can be better. I recommend renting a car and driving around Cancun and riviera Maya. Taxi and private transportation are too expensive and cumbersome to use. Parking in Cancun Plaza condo seems limited but we have had a parking space for our car every day.