Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Tropical
Deze villa is rookvrij en biedt een zwembad, parkeerplaatsen en een stereo. Deze villa heeft een smart-tv. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en microgolfoven. Een haardroger, een douche en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in deze villa is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche. Elke kamer is voorzien van smart-tv.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Zwembad
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Stereo-installatie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
deze villa ligt in Tetecalita. Club de Golf Los Tabachines en Cuernavaca Golf Club zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Mercado de Artesanías en Forum Cuernavaca. Klaar voor een avondje uit? Overweeg dan Hacienda de Chiconcuac en Quinta Puerta de Agua. Bekijk onze reisgids voor Tetecalita
Vandaag, 8 apr. 2026, kost een verblijf bij Villa Tropical van één nacht voor twee volwassenen op 9 apr. 2026 min. € 60, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Tropical ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Waar staat Villa Tropical ?
Deze villa in Tetecalita ligt op 3,3 km van Hacienda de Chiconcuac en op 5 km van Quinta Puerta de Agua. Ook Vista Luna en St. John the Evangelist Church liggen op 10 km afstand.