
Vakantie en citytrip naar She'ar Yashuv
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 1.200 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Tophotels in She'ar Yashuv

Holiday Home in the Galilee
5 Hamaayan HaGalil HaElyon
De prijs is € 178 per nacht van 3 jun tot 4 jun
€ 178
3 jun - 4 jun

5 minutes from the banyas river
שאר ישוב Northern District
De prijs is € 1.113 per nacht van 28 mei tot 29 mei
€ 1.113
28 mei - 29 mei

The Setai Bayit Bagalil
Hazor Haglilit Hazor Haglilit
De prijs is € 341 per nacht van 13 jun tot 14 jun
€ 341
13 jun - 14 jun
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Populaire plekken om te bezoeken
Kabelbaan van Manara
Je kunt meer ontdekken over de geschiedenis van Kiryat Shmona tijdens een dagje in Kabelbaan van Manara. Verken de rivier met een wandeling of ontdek de bergen hier.
Banias Waterval
Word tijdens je vakantie in Hoger Galilea één met de natuur en ontdek het prachtige buitenleven in Banias Waterval.
Tel Dan-natuurreservaat
Maak tijdens je vakantie in Hoger Galilea zeker tijd voor een bezoek aan Tel Dan-natuurreservaat.
Ontdek de wereld met Expedia
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
