Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 5519
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Cartagena. Bezoek culturele hoogtepunten Teatro Colón en Casa Museo Rafael Nuez. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Klokkentoren en Haven, Forten en Groep van Monumenten. Centro Cultural Ciudad Movil en Schone Kunsten zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Cartagena
Internationale luchthaven Rafael Núñez (CTG), Cartagena, Colombia - 15 min. rijden
Restaurants
Koi Koi Sushi
7 min. wandelen
McDonald's
7 min. wandelen
Crepes & Waffles
5 min. wandelen
El Trebol
6 min. wandelen
Subway
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa doña Elena Colonial Hotel - Sea Room Azul, with private bathroom and double bed?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa doña Elena Colonial Hotel - Sea Room Azul, with private bathroom and double bed?
Vandaag, 23 mrt. 2026, kost een verblijf bij Casa doña Elena Colonial Hotel - Sea Room Azul, with private bathroom and double bed van één nacht voor twee volwassenen op 24 mrt. 2026 min. € 90, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Waar staat Casa doña Elena Colonial Hotel - Sea Room Azul, with private bathroom and double bed?
Dit vakantiehuis in Cartagena ligt op 10 minuten wandelen van Haven, Forten en Groep van Monumenten, Centro Comercial Caribe Plaza en Clínica Oftalmológica de Cartagena. Ook Clínica Cartagena del Mar en Technologische Universiteit van Bolívar liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen over Casa doña Elena Colonial Hotel - Sea Room Azul, with private bathroom and double bed