Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
U-GO Faro Tequendema
Dit rookvrije appartement beschikt over een buitenzwembad, een strandbar en een wasserij. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een 24-uurs receptie en een snelle uitcheckservice zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Geniet van gemakken zoals een bed met traagschuimmatras en lakens van Egyptisch katoen. Daarnaast kun je gebruikmaken van gratis wifi en een wasmachine/droogkast. Wekelijkse schoonmaakservice.
Dit appartement heeft 30 kamers met airconditioning die zijn voorzien van wasmachines/drogers en gratis flessenwater. Alle bedden met een traagschuim-matras hebben lakens van Egyptisch katoen, donsdekens en luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Wekelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Aan een wit zandstrand
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Je hoeft niet op straat te parkeren
Keuken
Bakplaat
Blender
Diepvriezer
Koelkast/diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Een strandbar
Natte bar
Slaapkamers
Donzen dekbed
Hypoallergeen beddengoed
Lakens van Egyptisch katoen
Matras van memory foam
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasmiddel
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huis- of assistentiedieren
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: buitenverlichting
Registratienummer van de accommodatie 160513, 160587
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Faro Tequendema Cartagena
Faro Tequendema Aparthotel
Faro Tequendema Aparthotel Cartagena
Faro Tequendema
U-GO Faro Tequendema Cartagena
U-GO Faro Tequendema Aparthotel
U-GO Faro Tequendema Aparthotel Cartagena
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in El Laguito, een wijk in in Cartagena, en ligt vlak bij de luchthaven en aan het strand. Bodeguita Dock en Muelle de Los Pegasos zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Centro Comercial Nao en Plaza Bocagrande Centro Comercial. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Jaime Moron-stadion of Campo Softball Nuevo Bosque. Bekijk onze reisgids voor Cartagena
Internationale luchthaven Rafael Núñez (CTG), Cartagena, Colombia - 23 min. rijden
Restaurants
Restaurante El Muelle - Cartagena
2 min. wandelen
Charlie’s Coffee
6 min. wandelen
Kiosco el Bony
3 min. wandelen
Arepas Pues
5 min. wandelen
Presto El Laguito
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt U-GO Faro Tequendema over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij U-GO Faro Tequendema?
Vandaag, 18 apr. 2026, kost een verblijf bij U-GO Faro Tequendema van één nacht voor twee volwassenen op 19 apr. 2026 min. € 214, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij U-GO Faro Tequendema?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij U-GO Faro Tequendema inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij U-GO Faro Tequendema uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat U-GO Faro Tequendema?
Dit appartement in El Laguito ligt aan het strand, vlak bij Playa El Laguito en Strand van Bocagrande. Ook Centro Comercial Nao en Rio Cartagena Casino liggen op 10 minuten wandelen.
Beoordelingen over U-GO Faro Tequendema
Beoordelingen
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 15 van 22 beoordelingen
10 - Uitstekend
15
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 22 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 22 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 22 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 22 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
8,8
Netheid
9,4
Voorzieningen
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
8/10 – Goed
Martha
Reisde met familie en kleine kinderen
5 mrt 2026
Positief: Netheid
Property was exactly how they listed it. It has a great view to the ocean ,it’s bright, clean and beautiful.
The building is a bit old but the apartment itself is perfect.
Martha
7 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Miguel
Reisde met familie
13 feb 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo muy bien
Miguel
5 nachten verbleven in februari 2025
4/10 – Matig
AGUSTIN IGNACIO GONZALEZ, CRESSKILL
Reisde met partner
8 jan 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Varias cosas, tomacorrientes que no funcionan, la heladera no enfría bien, el agua caliente de la ducha dura un par de minutos y se corta, el edificio es viejo, tiene un solo ascensor para docenas de unidades que a veces veces demora, y en general el mantenimiento o estado es malo. Ni la playa ni la vista son lo que muestran las fotos de Expedia, la zona en la que está ubicado tampoco es linda. Creo que el centro histórico es mejor opción
AGUSTIN IGNACIO GONZALEZ
4 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Jasmine
Reisde met familie
1 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful, peaceful spot in a great area of Cartagena. The apartments are well kept with AMAZING views; perfect for families or groups of friends traveling for several days. The kitchens are well equipped. Definitely a highlight of our trip!
Jasmine
10/10 – Uitstekend
Kahiri
Reisde met een groep
27 dec 2024
Positief: Comfort kamer
Rigtig godt sted, beliggendehed rigtig god, personale rigtig god. Rengøring dog med ekstra betaling.
Kahiri
4 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
patrick
4 dec 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
patrick
2 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Adel
Reisde met een groep, Zakenreiziger
6 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
The view
Adel
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Johnny
7 aug 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Has great location, the place is very clean everything close to the room.
Johnny
9 nachten verbleven in juli 2024
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
19 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
The location is greag. Beware NO GUESTS ARE ALLOWED.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Paul
Reisde met familie
18 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful views
Paul
7 nachten verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
Ana E
25 mei 2024
Ana E
7 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Juan D
Reisde met familie
24 mei 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The condo was very nice! The pool was always dirty and the back to the ocean smelled very bad, the back was where the people that would sell food cooked and I guess that’s where they would also throw away there garbage but it made the back of the property smell bad, and every night a lot of prostitutes would hang around that spot. But the condo was very nice unfortunately it has these problems.
Juan D
6 nachten verbleven in mei 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Wallace
Reisde met een groep
14 mei 2024
Stay Away from this Apartment Listing It is a Scam
The listing is not forthright. They did not indicate that no guests were allowed. the booking information stated that the unit could accommodate up to seven guests.
Wallace
2 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Scott, Las vegas
Reisde met partner
8 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent area
Scott
5 nachten verbleven in mei 2024
10/10 – Uitstekend
Natalia
Reisde met een groep
6 mei 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good
Natalia
3 nachten verbleven in maart 2024
2/10 – Ontzettend slecht
derrick
19 apr 2024
derrick
4 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Lailah
Reisde met een groep
14 apr 2024
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and clean stay. Host was very attentive. I felt very safe and was just a walk away from the beach
Lailah
5 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Nereyda
Reisde met een groep, Reisde met familie
13 mrt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is beautiful very convinient and with beach right behind it. Everything is conveniently located.
Nereyda
5 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Shuyi
Reisde met een groep
5 mrt 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property was exactly as in the pictures. Very responsive and friendly host. A lot of food options around the residence and beach access straight from the building.
Every room has its own AC unit and there is a full sized fridge. A supermarket is right on the property so it's the epitome of convenience.
Shuyi
7 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
Luz
Reisde met familie
3 feb 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es muy bonito muy seguro y siempre estan en contacto con los huespedes por si hay alguna necesidad.
Luz
4 nachten verbleven in januari 2024
10/10 – Uitstekend
LUIS
Reisde met familie
2 dec 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten