'Prima, goed verzorgd hotel. Uitstekend ontbijt en een redelijke prijs voor het diner. De kamer was heel schoon. Vriendelijke medewerkers. De ligging is perfect.
Toch zal ik hier niet meer terugkeren. Elke nacht werd ik vanaf 4 uur wakker door het verkeer en het laden en lossen bij het hotel ernaast. Er is wel dubbel glas, maar er zijn blijkbaar geluidslekken.
Tijdens mijn vakantie wil ik goed slapen, dat kan daar niet en daarom maar twee sterren.'
'We had a great stay! The staff were extremely welcoming, friendly, and attentive throughout our visit. The room was very clean, the bed was comfortable, and we had beautiful views. The continental breakfast was also very nice and a great way to start the day.
Overall, we really enjoyed our stay and would definitely stay here again the next time we visit Rome. Highly recommend!'
'In hotel Artemide verblijven is een feestje.
Vooral de belevenis van het overheerlijke ontbijt waar Salvatore met zijn team je verwend met de aller lekkerste lekkernijen uit Italië geserveerd met de beste Italiaanse cappuccino en espresso.
De kamers zijn brandschoon en comfortabel. Het personeel is fantastisch !!!! Absoluut een fijn hotel om voor terug te komen. Al het moois in Rome is op loop afstand. Ook het restaurant op het dakterras is zeker de moeite waard. Vooral de crispy Pulpo.'
'Top locatie! Wel kleiner in het echt dan op de foto’s laat uitschijnen. Ontbijt kan iets beter en verzorgder. Maar dat is muggenziften. Het is een super hotel en behulpzaam personeel.
Wel jammer dat je als logerende gasten geen voorrang hebt op plaatsen op rooftop bar wanneer je ‘s avonds nog iets wil drinken.'