8/10 – Goed
Guido Marcus
Reisde met partner
3 mrt 2026
Fantastische locatie, heerlijke en unieke plek. De kamers/hutjes zijn erg leuk en bijzonder.
Wel is de kwaliteit niet altijd perfect en verwacht geen luxe hotelkamer, het is meer een hele luxe camping in dat opzicht. Maar het past daarentegen wel bij de ongedwongen sfeer van het hotel en de omgeving.
Toch zou het fijn zijn als je iets meer preventief onderhoud wordt gepleegd aan bijv het onderhoud van de douche, veel kalkaanslag en lage waterdruk. Maar ook het dompelbad van de kamer zaten roestplekken in. Erg zonde!
Het personeel bij het restaurant is niet geïnteresseerd, is niet hartelijk en niet zo vriendelijk. Het enige dat ze vragen is of ik de TIP niet wil vergeten ….🙃 Dit is echt onacceptabel en ze moeten eerst maar eens vriendelijke service gaan geven, de menukaarten poetsen en de tafels schoonhouden.
Het eten daarentegen was goed , lekker ontbijt te verkrijgen en lekkere smoothies!
Ook kun je hier heerlijk mee doen met yoga lessen (aanrader les van Arun) en lekker het strand op en een duik nemen in zee
Conclusie: Fantastische locatie en vibe, maar customer service en onderhoud moet naar een hoger niveau voor deze prijs.
Guido Marcus
1 nacht verbleven in februari 2026







































