Gehele woning·Particuliere eigenaar

Private Gated 1 Bedroom, 1 Bathroom Small House in Glassell Park, Los Angeles

Fotogalerie voor Private Gated 1 Bedroom, 1 Bathroom Small House in Glassell Park, Los Angeles

Exterieur
Interieur
1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi, beddengoed
Interieur
Interieur

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Private Gated 1 Bedroom, 1 Bathroom Small House in Glassell Park, Los Angeles

  • Welcome to a beautiful one bedroom, one bathroom house nestled in the peaceful neighborhood of Glassell Park. Centrally located to Glendale, Eagle Rock, Burbank, and downtown Los Angeles, this private small house on a shared property is your perfect getaway, short-term or long term rental.

    Newly built in 2025 with approx 350 square feet of space, private bedroom with queen-sized bed, a full kitchen, full bathroom & shower, TV, wifi, washer & dryer, heat & air conditioning, and all the amenities you'd want.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven
  • Pan voor kreeft/krab

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv
  • Stereo-installatie

Buiten

  • Barbecue
  • Tuinmeubels
  • Veranda

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
  • Gelijkvloerse accommodatie
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Hardhouten vloer in gemeenschappelijke ruimtes
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Volwassenen vanaf 18 jaar dienen alle aansprakelijkheid voor de boeking te accepteren
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte bedden aftrekken en gebruikte handdoeken verzamelen
Persoonlijke voorwerpen verwijderen, restjes eten en drinken weggooien en het vuilnis wegbrengen
De lichten uitdoen en de deuren op slot doen
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Eagle Rock, een wijk in Los Angeles. Rose Bowl Stadium en Griffith Observatory zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij The Grove en Sunset Strip. Ga naar Dodger Stadium om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Universal Studios Hollywood, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Los Angeles
Meer vakantiehuizen in Los Angeles
Kaart
Los Angeles, CA

In de buurt

  • Een stadsbeeld in de schemering, met een groot stadion omringd door parkeerplaatsen en bomen.
    Dodger Stadium
    12 min. rijden - 9.3 km
  • Stadsgezicht met moderne wolkenkrabbers, waaronder een Wells Fargo gebouw, en een groot reclamebord voor een evenement.
    Crypto.com Arena
    17 min. rijden - 13.0 km
  • Forest Lawn Memorial Park
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Occidental College
    4 min. rijden - 3.0 km
  • Adams Square Mini Park
    5 min. rijden - 2.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Glendale - 4 min. rijden
  • Station Southwest Museum - 6 min. rijden
  • Burbank, Californië (BUR-Hollywood Burbank) - 23 min. rijden

Restaurants

  • Starbucks
    18 min. wandelen
  • Angel's Tijuana Tacos
    11 min. wandelen
  • Bub and Grandma's Restaurant & Bakery
    19 min. wandelen
  • And Destroy
    2 min. rijden
  • Little Ripper Coffee
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Private Gated 1 Bedroom, 1 Bathroom Small House in Glassell Park, Los Angeles?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Private Gated 1 Bedroom, 1 Bathroom Small House in Glassell Park, Los Angeles inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Private Gated 1 Bedroom, 1 Bathroom Small House in Glassell Park, Los Angeles uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Private Gated 1 Bedroom, 1 Bathroom Small House in Glassell Park, Los Angeles?

Dit vakantiehuis ligt in Eagle Rock, op 5 km afstand van Occidental College, Americana at Brand en Glendale Galleria. Alex Theatre ligt op 4,8 km.

Beoordelingen over Private Gated 1 Bedroom, 1 Bathroom Small House in Glassell Park, Los Angeles

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

10

Netheid

10

Locatie

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lucie O.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Everything was perfect and Stephen was very helpful.
71 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tyler M.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
The place is clean, safe, and a convenient location. I'd love to stay here again in the future!
34 nachten verbleven in september 2025