Palihouse West Hollywood at Beverly Hills bevindt zich in de uitgaansbuurt in Beverly Grove, een buurt in Los Angeles die eenvoudig te voet te bezoeken is en vlak bij leuke winkelstraten ligt. The Grove en Sunset Strip zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Santa Monica Beach en Venice Beach. Universal Studios Hollywood en Warner Brothers Studio mag je zeker niet missen. Speel een potje golf op de dichtbijgelegen golfbaan of kies voor een avontuurlijkere activiteit, zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Los Angeles
8384 West 3rd Street, Los Angeles, CA, 90144
In de buurt
Cedars-Sinai Medical Center
7 min. wandelen - 0.6 km
Wilshire Boulevard
10 min. wandelen - 0.9 km
The Grove
18 min. wandelen - 1.6 km
Beverly Center Shopping Mall
5 min. wandelen - 0.5 km
Robertson Boulevard
13 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Station La Cienega/Jefferson - 7 min. rijden
Station Glendale - 18 min. rijden
Burbank, Californië (BUR-Hollywood Burbank) - 55 min. rijden
Restaurants
Joan's on Third
2 min. wandelen
Carla Cafe
2 min. wandelen
Chipotle Mexican Grill
6 min. wandelen
Cafe de lala
2 min. wandelen
Calif Chicken Cafe
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Palihouse West Hollywood at Beverly Hills
Hotel met een chique stijl en een boetiekstijl vlak bij Rodeo Drive
Melrose Avenue en The Grove zijn niet ver van Palihouse West Hollywood at Beverly Hills. De accommodatie biedt gasten een terras, een koffiebar/café en een bibliotheek. Bij Palihouse Lobby Lounge, het restaurant ter plaatse, kun je terecht voor Mediterrane gerechten en een happy hour. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) en geniet van een droogkuis/wasserijservice en een bar.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad met gratis cabana's
Een ontbijtbuffet (toeslag), valetparkeerservice en een 24-uurs receptie
Meertalig personeel, conciërgeservice en een feestzaal
Een kruier/portier, geldautomaat/bankservice en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten laten hoge cijfers zien voor het behulpzame personeel en de nabijheid van de winkels
Kamervoorzieningen
Alle 95 kamers bieden volop comfort dankzij luxe beddengoed en filmpremières, bovenop leuke bijkomstigheden zoals (laptop)kluisjes en laptopwerkplekken. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed, lakens van Egyptisch katoen en pillowtopmatrassen
Badkamers met designer toiletartikelen en badkuipen of douches
Hd-televisies van 50 inch met premium tv-zenders en filmpremières
(kleer)kasten, aparte eetruimtes en minikoelkasten
Telefoon voor personen met een auditieve beperking
Verlaagde stopcontacten in de badkamer
Visueel brandalarm
Meer
5 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1984
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Lakens van Egyptisch katoen
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Badjassen
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Filmpremières
Lcd-tv van 50 inch met premium digitale zenders
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Beperkte roomservice
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Minikoelkast
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning (met klimaatregeling)
Gratis lokale gesprekken
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je USD 138 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 18 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 17 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Resorttoeslag: USD 35 per accommodatie, per nacht
De resorttoeslag is inclusief:
Conciërgeservice
Gebruik van het fitnesscentrum
Koffie op de kamer
Gebruik van kamerkluis
Gebruik van het zwembad
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer USD 16 voor volwassenen en USD 25 voor kinderen
Valetparkeerkosten: USD 55.00 per dag (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: USD 138 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 18.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
Orlando Hotel Los Angeles
Orlando Los Angeles
Veelgestelde vragen
Beschikt Palihouse West Hollywood at Beverly Hills over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 18.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Palihouse West Hollywood at Beverly Hills?
Vandaag, 9 mrt. 2026, kost een verblijf bij Palihouse West Hollywood at Beverly Hills van één nacht voor twee volwassenen op 22 mrt. 2026 min. € 320, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Palihouse West Hollywood at Beverly Hills?
Ja, bij Palihouse West Hollywood at Beverly Hills zijn honden met een gewicht van maximum 18 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 138 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van USD 55.00 per dag.
Hoe laat kan ik bij Palihouse West Hollywood at Beverly Hills inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Palihouse West Hollywood at Beverly Hills uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Palihouse West Hollywood at Beverly Hills?
Dit in modieuze stijl hotel ligt in Beverly Grove, op 2 km afstand van Beverly Center Shopping Mall en The Grove. Ook Hollywood Boulevard en Rodeo Drive liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Palihouse West Hollywood at Beverly Hills
9,2
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,0
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 588 van 816 beoordelingen
10 - Uitstekend
588
Gastenscore: 8 - Goed. 135 van 816 beoordelingen
8 - Goed
135
Gastenscore: 6 - Redelijk. 59 van 816 beoordelingen
6 - Redelijk
59
Gastenscore: 4 - Matig. 21 van 816 beoordelingen
4 - Matig
21
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 13 van 816 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
13
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Nicole
12 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nicole
7 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Anthony
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Unique decor. Nice shops nearby. Cozy lobby.
Anthony
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Julianne, San Francisco
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
So cute and the design is amazing.
Julianne
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Cristina, San Francisco
2 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great location!
Cristina
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
MARINA
1 mrt 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Super nice hotel
MARINA
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Tara
25 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean, all staff polite, corky vintage vibes that just work so good. Great stay they even held my bags and car after check out while I had a meeting before leaving town.
Tara
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Holly Dexter
20 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room and staff were nice. Charge for parking was high and they included tax. There was a resort fee and they included tax on that as well ...extra $101 for this stay
Holly Dexter
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
kyoung
14 feb 2026
Clean room, but the noise from the traffic on the street was really bad. The French door opens to the patio looking at the street is nice but the gap between doors made the room really cold. We had to crank up the heater. It needs the drape or something. They have only tea maker not a coffee maker. Some people likes to drink coffee in the morning. And lastly the bath robes had holes and towels looked like rags.
kyoung
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Gina
13 feb 2026
Gina
1 nacht verbleven in februari 2026
6/10 – Redelijk
Christopher
9 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel and friendly staff. I would not stay in a room on the third street facing side again because the windows are not soundproof and the street sounds were loud and kept me up all night.
Christopher
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Peter
8 feb 2026
Peter
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Linda
5 feb 2026
Linda
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Juan Karlo
30 jan 2026
Juan Karlo
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Kathleen
Reisde met familie
27 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved this hotel! Great location. Rooms were well done- comfortable bed, Smeg refrigerator, all fun touches. The lobby was beautiful and smells incredible. Highly recommend!