Gehele woning
CASA VALENTINA-Beautiful Villa Estate
Fotogalerie voor CASA VALENTINA-Beautiful Villa Estate





Gehele woning
6 slaapkamers6 badkamers669 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 7.818
inclusief belastingen en toeslagen
24 mrt - 25 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Vagabond Inn Whittier
Vagabond Inn Whittier
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
9.0 van 10, Fantastisch, 1.005 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Opmerking van de gastheer/-vrouw: We do parties, movies, videos -ask special pricing
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Casa Valentina-beautiful Villa Estate Whittier
Casa Valentina-beautiful Villa Estate Private vacation home
Over deze buurt
Whittier, CA
In de buurt
Farmer's market19 min. wandelen - 1.6 km
Rose Hills Memorial Park & Mortuary8 min. rijden - 3.3 km
Disneyland® Resort37 min. rijden - 31.7 km- Whittier College13 min. wandelen - 1.2 km
- Whittier Museum4 min. rijden - 1.5 km
Lokaal vervoer
- Commerce Station - 15 min. rijden
- Fullerton, California (FUL-Nationale luchthaven Fullerton) - 33 min. rijden
Restaurants
- Circle K17 min. wandelen
- Tacos Y Que2 min. rijden
- Tacburg2 min. rijden
- The Cellar Bottle Shop & Tasting Room2 min. rijden
- La Bodega Brewing3 min. rijden








