Best Western Royal Palace Inn & Suites

Accommodatieklasse: 2.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Inclusief ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 189
inclusief belastingen en toeslagen
13 sep - 14 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
15 van 15 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden

Kamer

  • Max. aantal: 2

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Standaard kamer, 1 queensize bed, toegankelijk voor mindervaliden, niet-roken

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 33 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard kamer, 1 queensize bed, toegankelijk voor mindervaliden, bad

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • 33 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Standaard kamer, 1 queensize bed, niet-roken, koelkast & magnetron (Pet Friendly)

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Suite, 2 queensize bedden, niet-roken, balkon (Pet Friendly)

8,8 van 10
Voortreffelijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden

Suite, 1 kingsize bed, niet-roken, balkon

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Standaard kamer, 1 queensize bed, niet-roken, koelkast & magnetron

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Suite, 1 queensize bed, niet-roken, koelkast & magnetron (with Sofabed)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed

Suite, 2 queensize bedden, niet-roken, balkon (with Sofabed)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden

Suite, 2 queensize bedden, niet-roken, balkon (Living Room;Larger Room;with Sofabed)

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden

Suite, 1 queensize bed, niet-roken, bubbelbad (with Sofabed)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed

Standaard kamer, 1 kingsize bed, niet-roken, koelkast & magnetron

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Standaard kamer, 2 queensize bedden, niet-roken, koelkast & magnetron

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Best Western Royal Palace Inn & Suites bevindt zich in West Los Angeles, een wijk in Los Angeles, en ligt vlak bij het strand. Sunset Strip en Hollywood Walk of Fame zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Venice Beach en Santa Monica Beach. Ga naar Kia Forum om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Universal Studios Hollywood, een topattractie die je zeker niet mag missen. Kajakken, motorbootvaren en zeilen, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor Los Angeles
Kaart
2528 S Sepulveda Blvd, Los Angeles, CA, 90064

In de buurt

  • Een druk strand met mensen die zwemmen en zonnebaden, een uitkijktoren van de badmeester, en bergen op de achtergrond.
    Santa Monica Beach
    10 min. rijden - 8.5 km
  • Een strand met een skatepark en palmbomen.
    Venice Beach
    13 min. rijden - 10.4 km
  • Luchtbeeld van een stad met een opvallend modern stadion, omringd door woonwijken en een parkeerplaats.
    SoFi Stadium
    21 min. rijden - 16.9 km
  • Stadsgezicht met moderne wolkenkrabbers, waaronder een Wells Fargo gebouw, en een groot reclamebord voor een evenement.
    Crypto.com Arena
    25 min. rijden - 19.2 km
  • Laemmle Theatres Royal
    4 min. rijden - 2.2 km

Lokaal vervoer

  • Expo/SepulvedStation - 2 min. wandelen
  • Van Nuys Station - 18 min. rijden
  • Los Angeles Intl. (LAX) - 29 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    15 min. wandelen
  • Starbucks
    15 min. wandelen
  • Olympic Speedwash
    13 min. wandelen
  • Dunkin'
    15 min. wandelen
  • The Apple Pan
    14 min. wandelen

Over deze accommodatie

Best Western Royal Palace Inn & Suites

  • Hotel vlak bij Ronald Reagan UCLA Medical Center
  • Best Western Royal Palace Inn & Suites bevindt zich dicht bij Venice Beach en Santa Monica Beach en biedt een gratis ontbijtbuffet, een wasserij en een fitnesscentrum. Gratis wifi in de gemeenschappelijke delen en een 24-uurs businesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Een buitenzwembad
    • Parkeerplaatsen ter plaatse, een lift en een waterkoeler
    • Hulp bij uitstappen/tickets, een bagageopslagruimte en meertalig personeel
    • Conciërgeservice, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en tuinmeubelen
    • Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • De 55 kamers zijn inclusief voordelen zoals (laptop)kluisjes en laptopwerkplekken, bovenop extra's zoals bureaustoelen en airconditioning. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Pillowtopmatrassen, verrijdbare/extra bedden (toeslag) en gratis baby-/kinderbedden
    • Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en badkuipen of douches
    • Lcd-televisies met premium tv-zenders
    • (kleer)kasten, recyclage en koelkasten

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: internet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
  • Overdekte parkeerplekken ter plaatse (USD 17 per nacht; inclusief in- en uitrijden)
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet beschikbaar van 07.00 uur tot 09.00 uur op werkdagen en van 07.00 uur tot 09.30 uur in het weekend
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Dingen om te doen

  • Biljart/pooltafel
  • Buitenzwembad
  • Sportschool
  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Babybed in de kamer
  • Buitenzwembad
  • Extra bed (toeslag)
  • Koelkast op de kamer
  • Microgolfoven op de kamer
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Automaat
  • Bagageopslag
  • Gratis kranten in de lobby
  • Kluisje bij het onthaal
  • Wasserij
  • Waterkoeler

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Portier
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Zakelijke diensten

  • 24-uurs businesscentrum
  • 37 vierkante meter aan conferentieruimte
  • Computerstation

Buiten

  • Tuinmeubels

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
  • Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
  • Rolstoeltoegankelijke paden
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rolstoeltoegankelijke sportschool

Meer

  • 2 etages
  • Er worden milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
  • Ramen met dubbelglas
  • Roken is niet toegelaten
  • Tours en activiteiten van lokale aanbieders

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen
  • Extra bed (toeslag)
  • Gratis babybed
  • Pillowtop-matras
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bad of douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Entertainment

  • Lcd-tv met premium kabelzenders

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Microgolfoven

Meer

  • (Laptop)kluis
  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bulkdispensers voor toiletartikelen
  • Bureau
  • Bureaustoel
  • Gratis kranten op werkdagen
  • Gratis lokale gesprekken
  • Laptopvriendelijke werkplek
  • Milieuvriendelijke toiletartikelen
  • Recycling
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Waterbesparende douches
  • Waterbesparende toiletten

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 25 per huisdier, per dag, naast een borgsom van USD 150 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 10.0 per verblijf.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Betaald parkeren (overdekt): USD 17 per nacht (incl. in- en uitrijden)
  • Borgsom voor huisdieren: USD 150 per verblijf
  • Toeslag voor huisdieren: USD 25 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor extra bed: USD 10.0 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
De accommodatie bevestigt dat ze de schoonmaak- en desinfectiemaatregelen van We Care Clean (Best Western) hanteert.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 21.00 uur
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.

Veelgestelde vragen

Beschikt Best Western Royal Palace Inn & Suites over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 21.00 uur geopend.

Hoeveel kost een verblijf bij Best Western Royal Palace Inn & Suites?

Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij Best Western Royal Palace Inn & Suites van één nacht voor twee volwassenen op 13 sep. 2026 min. € 189, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Best Western Royal Palace Inn & Suites?

Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van USD 150 per verblijf en een toeslag van USD 25 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost USD 17 per nacht.

Hoe laat kan ik bij Best Western Royal Palace Inn & Suites inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Best Western Royal Palace Inn & Suites uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Best Western Royal Palace Inn & Suites?

Dit hotel ligt in West Los Angeles, op 4,5 km van Ronald Reagan UCLA Medical Center en op 10 km afstand van Venice Beach en Sunset Strip. Ook Santa Monica Beach en Hollywood Walk of Fame liggen op 15 km afstand. Expo/SepulvedStation ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Westwood/Rancho Park Station is het 12 minuten wandelen.