Private Residence Kyoto Sakura bevindt zich in Shimogyo, een wijk in Kyoto, en ligt aan een rivier. Markt van Nishiki en Yasaka-altaar zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Biwameer en Arashiyama Bamboebos. Kyoto Aquarium en Spoorwegmuseum van Kyoto zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kyoto
Private Residence Kyoto Sakura ligt in de buurt van Kyototoren en Markt van Nishiki en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief leuke voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en aparte eetruimtes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met diepe ligbaden en toiletten met elektronische bidets
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 15.00 uur tot 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Private Residence Kyoto Sakura Apartment
Private Residence Sakura Apartment
Private Residence Sakura
Apartment Private Residence Kyoto Sakura Kyoto
Kyoto Private Residence Kyoto Sakura Apartment
Apartment Private Residence Kyoto Sakura
Private Residence Kyoto Sakura Kyoto
Private Residence Kyoto Sakura
Private Kyoto Sakura Kyoto
Private Residence Kyoto Sakura Kyoto
Private Residence Kyoto Sakura Apartment
Private Residence Kyoto Sakura Apartment Kyoto
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Private Residence Kyoto Sakura?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Private Residence Kyoto Sakura inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Private Residence Kyoto Sakura uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Private Residence Kyoto Sakura?
Dit appartement ligt in Shimogyo, op 10 minuten wandelen van Tempel Higashi Honganji en Kawaramachi-straat. Ook Kyototoren en Shijo-straat liggen op een kwartiertje wandelen. Station Gojo ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Metrostation Karasuma Oike is het 22 minuten wandelen.