Ideal apartment for 2 or up to 6 people, 5 minutes from downtown.
Dit appartement beschikt over een tuin. Dit appartement heeft 1.5 badkamers en een balkon. Verder is de kitchenette voorzien van een kookplaat en een microgolfoven. Een haardroger, een strijkplank/strijkijzer en een bureau zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een balkon. De kitchenettes beschikken onder meer over een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Kitchenette
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Pan voor kreeft/krab
Waterkoeler
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1,5 badkamers
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Buiten
Balkon
Tuin
Tuinmeubels
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Huishoudservice op verzoek
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank
Wisselen van handdoeken op verzoek
Dingen om te doen
Parkeerplaats voor fietsen
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: menores siempre con supervision de un adulto.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Tehuacán. Bezoek culturele hoogtepunten Peñafiel Springs Museum en Museo de la Evolución Tehuacán. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Monumento a Moctezuma en Tehuacan Piramides. Bekijk onze reisgids voor Tehuacán
Zijn huisdieren welkom bij Ideal apartment for 2 or up to 6 people, 5 minutes from downtown.?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Ideal apartment for 2 or up to 6 people, 5 minutes from downtown.?
Vandaag, 27 apr. 2026, kost een verblijf bij Ideal apartment for 2 or up to 6 people, 5 minutes from downtown. van één nacht voor twee volwassenen op 28 apr. 2026 min. € 105, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Waar staat Ideal apartment for 2 or up to 6 people, 5 minutes from downtown.?
Dit appartement in Tehuacán ligt op 2 km afstand van Peñafiel Springs Museum en Monumento a Moctezuma. Ook Iglesia y exconvento del Carmen en Reserva de la Biósfera Tehuacán-Cuicatlán liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen over Ideal apartment for 2 or up to 6 people, 5 minutes from downtown.