Casa do Bairro by Shiadu bevindt zich in Stadscentrum van Lissabon, een wijk in Lissabon, en ligt vlak bij een metrostation. Santa Justa-lift en Kasteel van São Jorge zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Costa da Caparica en Praia de Carcavelos. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estádio da Luz of Arena van Campo Pequeno. Bekijk onze reisgids voor Lissabon
Beco Do Caldeira, 1, Next to R. Fernandes Tomas 56, Lisbon, 1200080
In de buurt
Paleis van São Bento
5 min. wandelen - 0.5 km
Mercado da Ribeira
7 min. wandelen - 0.6 km
Praça do Comércio
13 min. wandelen - 1.1 km
Avenida da Liberdade
13 min. wandelen - 1.2 km
Rossio Square
15 min. wandelen - 1.3 km
Lokaal vervoer
Tramhalte R. Poço Negros - 2 min. wandelen
Station Santos - 10 min. wandelen
Lissabon (LIS-Humberto Delgado) - 30 min. rijden
Restaurants
Neighbourhood
2 min. wandelen
Hello, Kristof
2 min. wandelen
Rumi Lisboa
3 min. wandelen
Fumeiro de Santa Catarina
2 min. wandelen
Dear Breakfast
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Casa do Bairro by Shiadu
Pension met een chique stijl niet ver van Rossio Square
Niet ver van Santa Justa-lift en Praça do Comércio ligt Casa do Bairro by Shiadu, waar je geniet van een gratis lokaal ontbijt, een terras en nog veel meer. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Vervoer vanaf de luchthaven, bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa do Bairro by Shiadu bieden leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed en baby-/kinderbedden (toeslag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice vanaf de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.30 uur
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
1 gebouw
2 etages
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Airconditioning
Kluisje
Mobiele toegangssleutel
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je op voorhand contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Gelegen in een historisch gebied, waartoe alleen geautoriseerde voertuigen toegang hebben. Officiële taxibedrijven kunnen de accommodatie bereiken op het volgende adres: Beco do Caldeira 1 (of Rua Fernandes Tomás 53). Als je met een ander vervoersmiddel komt, zoals Uber, kan je vragen om afgezet te worden op Rua Gaivotas 10. Dit is ongeveer 150 meter wandelen. Als je met eigen vervoer komt, kan je buiten het terrein parkeren (tegen betaling). De dichtstbijzijnde parkeerplaats is beschikbaar bij Estacionamento Edifício Dom Luís I, in R. do Instituto Industrial 7A, 1200-109 Lisboa.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 38 per voertuig (voor maximum 4 personen)
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je het verblijf ter plaatse wilt betalen in plaats van tijdens het boeken, voert de accommodatie een autorisatie uit op je creditcard ter hoogte van het totale boekingsbedrag.
Registratienummer van de accommodatie 1685/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa do Bairro
Casa do Bairro Bed & Breakfast
Casa do Bairro Bed & Breakfast Lisbon
Casa do Bairro Lisbon
Casa Do Bairro b&b And Apartments Hotel Lisbon
Casa Do Bairro Bed And Breakfast And Apartments
Casa Bairro Shiadu House
Casa Bairro Shiadu
Casa Shiadu
Casa Bairro Shiadu Guesthouse
Casa Shiadu Guesthouse
Casa do Bairro Bed Breakfast
Casa do Bairro by Shiadu Lisbon
Casa do Bairro by Shiadu Guesthouse
Casa do Bairro by Shiadu Guesthouse Lisbon
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa do Bairro by Shiadu?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa do Bairro by Shiadu?
Vandaag, 12 mrt. 2026, kost een verblijf bij Casa do Bairro by Shiadu van één nacht voor twee volwassenen op 25 mrt. 2026 min. € 158, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Casa do Bairro by Shiadu inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa do Bairro by Shiadu uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Casa do Bairro by Shiadu een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 38 per voertuig.
Waar staat Casa do Bairro by Shiadu?
Dit pension ligt in Stadscentrum van Lissabon, op 15 minuten wandelen van Santa Catarina-uitkijkpunt en Santa Justa-lift. Ook Rossio Square en Avenida da Liberdade liggen op 2 km afstand. Tramhalte R. Poço Negros ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramhalte Conde Barão is het 2 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Casa do Bairro by Shiadu
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,0
Locatie
9,8
Personeel en service
9,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 249 van 331 beoordelingen
10 - Uitstekend
249
Gastenscore: 8 - Goed. 68 van 331 beoordelingen
8 - Goed
68
Gastenscore: 6 - Redelijk. 8 van 331 beoordelingen
6 - Redelijk
8
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 331 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 331 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Els
7 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Fantastisch ontbijt, fijne ruime kamer en heel vriendelijke medewerkers. Het buurtje is echt top, heel rustig en leuke bars etc in de buurt.
Els
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Gert
Reisde met partner
10 apr 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Top plek. Intieme, gezellige locatie. Vriendelijk personeel. Lekker ontbijt. Prima slaap- en badkamer.
Gert
5 nachten verbleven in april 2022
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
7 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Erg vriendelijk en behulpzaam personeel met goede tips voor het verblijf.
Kamer en ontbijt waren prima.
De douche was wat aan de krappe kant, maar het ging net.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
6 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Op een centrale plek is dit een verborgen parel. Kleinschalig en met uitstekende service van het allerhartelijkst personeel. Aanrader!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prijs kwaliteit top
Ouder pand, gerestaureerd, charme bewaard
Vriendelijke ontvangst, goed ontbijt, comfortabel bed
Nadelen: gelegen in een straat met beperkte toegang en omhoog:niet voor mensen die moeilijk te been zijn
Beetje gehorig doordat het een oud pand is, WIFI werkt niet altijd op de kamer wel aan de receptie
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Hans, Brugge
18 apr 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super B&B !
We hebben enorm genoten van ons verblijf in deze bed and breakfast. Het onthaal is super hartelijk, je voelt je er direct thuis. Het personeel staat elke dag klaar met tips om je bezoek aan Lissabon tot een succes te maken. Het ontbijt bevat voor elk wat wils, wat er niet staat, vraag je gewoon. De familie kamer met aparte kamer voor kids) was zeer ruim en proper. De B&B ligt wel iets verder verwijderd van het centrum, maar eens je de weg kent, sta je binnen de 15min op Rossio plein. Voor ons was deze B&B SUPER !
Hans
10/10 – Uitstekend
Erma Dorothy
Reisde met partner
10 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Incredible visit! It was maybe the best part of our trip (it rained all week 😔).
Check in was warm, welcoming and efficient. The room was small, but sufficient, quaint, and clean. The staff are incredibly accommodating and breakfast was always warm, fresh and delicious.
We will return again, should another visit to Lisbon be in our future.
A sincere Canadian "Thank you"! 🇨🇦😘
Erma Dorothy
6 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Leslie
31 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great little guesthouse/ hotel! Delicious breakfast and helpful staff
Leslie
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Judith
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Gute Lage
Judith
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Valentin
Reisde met partner
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es war alles zu unserer Zufriedenheit!
Valentin
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
GHISLAINE
Reisde met partner
26 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre très spacieuse. Diverses attentions: eau, chaussons, ménage quotidien, petit déjeuner à emporter lors de départ très tôt. Personnel très professionnel et disponible. Plage horaires du petit déjeuner très large. Qualité et choix du petit déjeunet exceptionnel.
Petite remarque: chambre donnant sur un mur et présence de baignoire. En supprimant le bidet une douche aurait été plus adaptée évitant de mettre de l'eau partout.
GHISLAINE
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Sarah
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
I could go on and on about everything I loved about my stay, but then you’d be here all dayz I loved the over night chia seed pudding and Greek yogurt options for breakfast, as well as the delicious pastries and fresh squeezed orange juice. While they have hot coffee available, they are also more than happy to make you a latte or espresso too! Everything I ate was wonderful. Everyone was so kind and helpful, and I loved my room. It felt like having my own apartment tucked away in Lisbon, with easy access to all of the best sights, restaurants and shops. I will come here over and over again.
Sarah
6 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Erica
Zakenreiziger
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Erica
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Kinga
Reisde met familie en kleine kinderen
21 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great time there.
Kinga
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Mehroj
11 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super
Mehroj
2 nachten verbleven in augustus 2025
4/10 – Matig
Ihar
Zakenreiziger, Reisde met familie
8 aug 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
I wouldn't stop here again next time.
We flew in from the US to Lisbon. The hotel knew we’d arrive around 10 AM and told us the room would be ready by 1 PM. Fine. We left our bags, went for brunch, came back at 1… not ready. 2 PM… still not ready. We were the only guests waiting, but they couldn’t be bothered to prioritize cleaning our room — just empty promises from a receptionist who sat there doing nothing.
To top it off, they sold us an overpriced airport transfer, claiming you “can’t” get there by Uber. Absolute nonsense — Uber is three times cheaper.
Yes, the room was clean and spacious, but the location is in a run-down, unpleasant part of the city. Overall? Not worth the frustration or the scam tactics.
Ihar
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Jørgen
27 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Veldig søtt hotel med flott beliggenhet. Eneste bemerkning er at det var lytt, med en del bråk når det går mennesker i gangen.
Jørgen
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Jeppe Toldbo
22 jul 2025
Jeppe Toldbo
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
17 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
gutes Service-Team
Das komolette Service-Team am Front Desk, in der Küche und für die Zimmerreinigung ist freundlich, gut und zuverlässig. Auch uns hat das Frühstück gefallen.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Richard
10 jul 2025
Positief: Netheid
Lived: Quirky and interesting decor. Yummy breakfast. Super fun and friendly staff!
Didn’t love:
Additional charges for municipal taxes that weren’t disclosed in res-o. Additional $25 charge for early check-in (it was only 90 minutes early).
Richard
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Antony
25 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Antony
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
tony
31 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
This 1 night stay was amazing.From the nice checkin person to great breakfast in the morning.I had to catch a flight so they said i could eat before it opened.Highly recommend.
tony
1 nacht verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
CHANG HYONG, Chongro ku
Reisde met partner
25 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
good breakfast
kind staff
CHANG HYONG
2 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Davide
Zakenreiziger
22 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Davide
2 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Nicola, Padova
Reisde met partner
6 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima struttura in posizione favorevole alla visita della città.
Ideale per brevi visite o week end lunghi.