Hotel met een luxe stijl en een chique stijl vlak bij Avenida da Liberdade
Hotel Britania Art Deco ligt in de buurt van Praça Marquês de Pombal en Rossio Square en biedt een bibliotheek, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Populaire voorzieningen
Ontbijt beschikbaar
Gratis wifi
Airconditioning
Parking beschikbaar
Bar
Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 270
€ 270
inclusief belastingen en toeslagen
4 mei - 5 mei
VIP Access
Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel Britania Art Deco bevindt zich in Stadscentrum van Lissabon, een wijk in Lissabon, en ligt vlak bij een metrostation. Santa Justa-lift en Kasteel van São Jorge zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Costa da Caparica en Praia de Carcavelos. Oceanarium van Lissabon en Toreltuin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Lissabon
Rua Rodrigues Sampaio, 17, Lisbon, 1150-278
In de buurt
Avenida da Liberdade
2 min. wandelen - 0.2 km
Botanische tuin
6 min. wandelen - 0.5 km
Praça Marquês de Pombal
8 min. wandelen - 0.7 km
Plein Restauradores
8 min. wandelen - 0.7 km
Rossio Square
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Avenida - 3 min. wandelen
Treinstation Rossio - 12 min. wandelen
Lissabon (LIS-Humberto Delgado) - 28 min. rijden
Restaurants
Seen
4 min. wandelen
Honest Greens
1 min. wandelen
JNcQUOI
3 min. wandelen
Stanislav Café
2 min. wandelen
Avenida Restaurant & Bar
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Britania Art Deco
Hotel met een luxe stijl en een chique stijl vlak bij Avenida da Liberdade
Hotel Britania Art Deco ligt in de buurt van Praça Marquês de Pombal en Rossio Square en biedt een bibliotheek, een droogkuis/wasserijservice en een bar. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een 24-uurs receptie
Gratis kranten, conciërgeservice en een kruier/portier
Meertalig personeel, een lift en rookvrije accommodatie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het ontbijt, het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Britania Art Deco zorgen voor volop comfort dankzij 24-uurs roomservice en kussenmenu's, bovenop leuke voordelen zoals airconditioning en badjassen. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de grootte van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bidets en bad/douchecombinaties
Lcd-televisies met kabelzenders en een dvd-speler
Koffiezetapparaten/waterkokers, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Prijzen en affiliaties
Deze accommodatie is lid van Historic Hotels of Europe.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 18 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 12.00 uur: EUR 18 per persoon
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Bibliotheek
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
6 etages
Art-decoarchitectuur
Gebouwd in 1943
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Kussenkeuzemenu
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Badjassen
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Dvd-speler
Lcd-tv met kabelzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen tot 16 worden niet toegelaten bij deze accommodatie. Alle gasten ouder dan 16 zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 18 per persoon
Betaald parkeren: EUR 18 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je boekt op basis van het kamertype 'Golden Age', dien je bij het inchecken te kunnen aantonen dat je binnen de gestelde leeftijdscategorie valt (55 jaar en ouder) om gebruik te maken van het kortingstarief. Indien je geen bewijs kunt overleggen, wordt een aanvullende toeslag in rekening gebracht bij het inchecken.
Registratienummer van de accommodatie 605
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Kinderen t/m 16 jaar worden in deze accommodatie niet toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Britania Hotel
Britania Lisbon
Hotel Britania Lisbon
Hotel Britania a Lisbon Heritage Collection
Hotel Britania Art Deco a Lisbon Heritage Collection
Hotel Britania Art Deco, a Lisbon Heritage Collection Hotel
Hotel Britania Art Deco, a Lisbon Heritage Collection Lisbon
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Britania Art Deco?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Britania Art Deco?
Vandaag, 2 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Britania Art Deco van één nacht voor twee volwassenen op 4 mei 2026 min. € 270, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 18 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hotel Britania Art Deco inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Britania Art Deco uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Britania Art Deco?
Dit luxe hotel ligt in Stadscentrum van Lissabon, op 10 minuten wandelen van Avenida da Liberdade en Praça Marquês de Pombal. Ook Rossio Square en Santa Justa-lift liggen op 2 km afstand. Station Avenida ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Tramhalte Largo da Anunciada is het 7 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Britania Art Deco
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,2
Locatie
10
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 882 van 1001 beoordelingen
10 - Uitstekend
882
Gastenscore: 8 - Goed. 105 van 1001 beoordelingen
8 - Goed
105
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 1001 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 1001 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 1001 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Eline
Reisde met familie
5 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooie kamer, schoon, rustige omgeving ,vriendelijk en behulpzaam personeel. Diverse eet gelegenheden in de omgeving
Ontbijt erg lekker en vers. Lange ontbijt mogelijkheid tot 12.00 uur, happy hour tot 21.00 uur. Dit maakt het hotel anders dan de anderen. Wij zullen zeker terug komen.
Eline
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Erica den Breejen
4 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vriendelijk personeel, prachtige kamer. Ontbijt was prima.
Erica den Breejen
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Atsushi
31 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Atsushi
4 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Johanna
21 feb 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top of the bill!! Excellent hotel
Wát een fantastische hotel. De service die hier verleend wordt kom je (voor deze prijs) niet snel tegen. Prima kamers, schoon. Goed ontbijt. Zeer servicegericht personeel. Gratis koffie/borreluurtje 's middags. Tegen betaling plek in parkeergarage nextdoor beschikbaar. Goede buurt, met tal van goede restaurants op loopafstand. Kortom: als we weer naar Lissabon gaan, boeken we dit hotel weer. Zonder twijfel!!
Johanna
3 nachten verbleven in februari 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
27 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
7 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel. Mijn man was jarig en ik vroeg of het mogelijk was een lekker drankje te krijgen op de kamer. En zo stond er 's avonds een fles champagne op de kamer, met de complimenten van het huis! Heel attent!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
21 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi, super schoon, gastvriendelijk hotel
Heerlijk een paar dagen genoten in Lissabon. Erg mooi hotel. mooie kamers die erg schoon waren. Personeel erg vriendelijk en behulpzaam. Super!!
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
7 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect in alle opzichten!
Geweldig en comfortabel hotel in Centrum Oud Lissabon; zeer attent en vriendelijk personeel, ruime en schone comfortabele kamer heerlijk ontbijtbuffet. Champagne op onze kamer voor verjaardag van mijn vrouw, top! Locatie op 200 meter van Metro, 500 meter vanaf oud centrum.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in april 2018
8/10 – Goed
co, amstelveen
25 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
prima hotel voor een citytrip dicht in het centrum
Het hotel ligt in een rustige straat zeer dicht bij het centrum en bij een plein waar de hop in hop off bussen starten hetgeen zeer aan te bevelen is om Lissabon in korte tijd te leren kennen.
co
3 nachten verbleven in november 2017
10/10 – Uitstekend
Marc, Kortrijk
23 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
An absolute must
From A to Z, no complaints, on the contrary: warm reception, perfect location, room larger dan expected (looked more lie a suite), Original detail: every day free 'weolcome drinks' (port and ginginheri).... We were very pleased with everything.
Marc
3 nachten verbleven in augustus 2017
10/10 – Uitstekend
James, Netherlands
14 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful hotel in city centre
No wonder Britania was voted as #1 of Lisbon's hotels. Situated in a quiet street behind the Avenida de Liberdad. Wonderfully hospitable and helpful staff. Rooms are fine, beds are good. Breakfast is perfect. Lovely interior. Full points!
James
10 nachten verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
hil, waterland
16 dec 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
In het centrum
Prima hotel in het centrum, zeer prettig personeel erg behulpzaam
hil
10/10 – Uitstekend
Johan, Den Haag
27 nov 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Uitstekend stijlvol hotel
Stijlvol hotel met uitstekende verzorging, mooie badkamer. Het hotel ligt vlakbij het oude centrum.
Johan
10/10 – Uitstekend
Anthony, Andel
5 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Uitstekend hotel op een ideale lokatie
Een uitstekend hotel met heel vriendelijk personeel, dat aan een rustige straat ligt met de Avenida da Liberdade om de hoek. Metro ook om de hoek, en het centrale plein Rossio en downtown Lissabon, liggen op 15 minuten lopen, langs de Avenida da Liberdade. Geen zin om te lopen: overal zijn taxi's of tuk-tuks te krijgen.
Het ontbijtbuffet is meer dan goed met ruime keuze en alles wordt voortdurend aangevuld, het personeel is uitermate vriendelijk, alles is brandschoon en het geheel ziet er verzorgd uit.
Onze kamer was ruim en ook hier brandschoon. We vonden het bed naar onze smaak aan de te harde kant. De badkamer was prima, wel ontbrak er een föhn.
Al met al een prima hotel waar we graag weer naar terug zouden gaan.
Anthony
10/10 – Uitstekend
LP, Apeldoorn
5 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel met historie in Lissabon
Vanaf de entree tot vertrek sta je als gast centraal, de kamers zijn ruim en van alle gemakken voorzien, personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam. In de lounge/bibliotheek staat de hele dag een verfrissing klaar.
Het hotel ligt net achter een belangrijke avenue en op loopafstand van het oude centrum van Lissabon.
LP
10/10 – Uitstekend
Sommapun
Reisde met familie
1 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel with spacious room, comfortable bed, good location, friendly staffs, loved the breakfast.
Sommapun
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
André
Zakenreiziger, Reisde met partner
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was amazed about the easy check in, as well as the offering of breakfast when arrived while waiting for the room to get ready. Staff was super friendly and professional in all aspects of our visit. Centrally located you can more or less walk anywhere in central Lisbon.
This is a Art Deco hotel so if you appreciate the design of lost times this is the place to stay. Breakfast served daily until 12 is also a nice addition to the service.
André
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Dhruv, Ghaziabad
Reisde met partner
22 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautifully maintained. Staff was very courteous in allowing us an early checkin. Great breakfast buffet ! Beautiful location
Dhruv
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Antonio
Reisde met familie
19 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall best of the best
Antonio
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Berat
Reisde met partner
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had such a great stay here! Huge thanks to the staff and management for such a warm welcome from the moment we arrived. Everyone was genuinely friendly and always happy to help with anything.
We were even checked in early at no extra charge, which was a really nice touch after travelling.
The complimentary bottled water and port wine were a lovely surprise too.
Location is spot on, couldn’t have asked for better.
Overall just a superb experience. It honestly makes me want to come back to Lisbon again and this will definitely be my first choice to stay… unless it somehow becomes way too expensive!
Highly recommend.
Berat
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Darrell
Reisde met partner
16 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a fantastic stay. Our room with two terraces was spectacular. The light and outdoor space in the heart of the city was so special it made us not want to leave the hotel! The location was close to the heart of the shopping area and we walked to lunches and dinners almost everyday. The staff was superb. Always greeting us with a smile and happily answering all of our tourist questions. They even substituted the bottle of wine with a wonderful fruit assortment for us non-drinkers. A very nice touch indeed. Classy operation from top to bottom, without any hint of pretense or stuffiness. We can’t wait to return.
Darrell
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Marcy
Reisde met partner
14 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel with excellent staff, especially Omar.
Marcy
4 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Peter J
Reisde met partner
12 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel in a great location. No eat-in dining except for afternoon tea and bar. However the complimentary breakfast made up for it. Staff was truly superb. When I hopefully return to Lisbon I will stay there.
Peter J
3 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Antonio
Reisde met familie
11 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was amazing . Starting the day with a superb breakfast and most of all a fantastic coffee and that Cappuccino OMG
Antonio
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Debra
8 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel and location. Friendly and helpful staff!