'we enjoyed it very much! The hotel is very nice! so beautiful here! The food in this hotel is very good but also on the expensive side 😃 coffee is €6,50 sandwich €20 (200 diram) but we liked the food here in the hotel.'
'Personeel was zeer vriendelijk, het hotel en de kamer zelf zijn heel schoon. Het eten was heerlijk en er werd zeer hygienisch gewerkt. Al met al een top verblijf gehad.'
'Een geweldig verblijf gehad, het personeel is uitermate vriendelijk en service gericht. De accommodatie verdiend een pluim evenals de aangeboden producten zoals ontbijt, lunch en avond eten. Het geheel ziet er super schoon uit. Ik heb genoten van deze accommodatie en mijn verblijf.'
'het eten was echt de top. veel variatie voor ieder wat wils, iedere dag andere gerechten en heel heel veel keuze. zowel ontbijt middag en avondmaal waren uitstekend verzorgd. de mensen uit de keuken verdienen een pluim voor de goede verzorging en snelle levering van het eten.
de kamers zijn ideaal voor mensen die als koppel reizen zelfs met een kind is de kamer nog goed door het extra bed die er in de kamer staat.
de hygiëne is echt heel goed. de handdoeken worden dagelijks gewassen en...
'Het is een prachtig hotel maar helaas is het personeel niet altijd even vriendelijk. Het buffet is niet voldoende gevarieerd. Je krijgt vaak hetzelfde voorgeschoteld. Het verwarmd zwembad werd gedurende 4 dagen niet verwarmd waardoor het water ijskoud was. Kinderen moesten telkens naar het binnenzwembad. De avondshows waren ook niet van een hoog niveau. Voor de rest viel het hotel best mee.'
'Geweldig hotel, mooi, schoon, licht, heerlijk eten en naast de vaste gerechten ook veel afwisseling. Heerlijk zwembad waarvan een verwarmd.
Veel keus in de drankjes en de frisdrank is van A merken.
Vriendelijk personeel
Een paar puntjes waar verbetering ligt,
*Bedden zijn erg hard (dat is in heel Marokko zo maar misschien oplossen met een topper dat hadden ze in een ander hotel gedaan)
*Het entertainment in de zaal beneden was vroeger (zijn hier 4 jaar geleden geweest) leuker en...
'Fantastisch verblijf bij Hyatt Place Taghazout – alweer voor de derde keer!
We hebben wederom een geweldig verblijf gehad bij Hyatt Place in Taghazout. Dit was onze derde keer hier, en het hotel blijft ons keer op keer positief verrassen. De service is uitstekend, het personeel is vriendelijk en behulpzaam, en de kamers zijn ruim en comfortabel met een prachtig uitzicht.
Wat ons dit keer extra blij maakte, was dat zelfs suhoor perfect geregeld was. Dit laat zien hoe goed het hotel inspeelt op...
'Prachtig en heel rustig hotel, heel lekker gevarieerd ontbijt met heel vriendelijk personeel, buffet is prijzig en vooral de wijn is veel te duur voor de kwaliteit '
'I had a great stay in the ibis Ouarzazate hotel. Nice staff, if you had a question they were there to help you. I rented a car, but also without a car you can move by taxi.
Next to the hotel was 24/7 police, it felt really safe.
Good breakfast and I enjoyed the big swimming pool.
If I’m back in Ouarzazate I will be back'
'Certainly, here’s a professional and well-structured rewrite of your hotel review:
⸻
The overall experience at this hotel did not meet five-star standards. The food quality was below expectations, and lunch service was delayed by over 30 minutes. Unfortunately, the male reception staff were neither welcoming nor professional. We were also overcharged by 30%, despite booking through Expedia—and our check-in was delayed. It was clear that guests booking through third-party platforms like Expedia...
Pickalbatros White Beach Taghazout - Adults Friendly 16 Years Plus - Ultra All Inclusive
Pickalbatros White Beach Taghazout - Adults Friendly 16 Years Plus - Ultra All Inclusive
Pickalbatros White Beach Taghazout - Adults Friendly 16 Years Plus - Ultra All Inclusive
Pickalbatros White Beach Taghazout - Adults Friendly 16 Years Plus - Ultra All Inclusive
Pickalbatros White Beach Taghazout - Adults Friendly 16 Years Plus - Ultra All Inclusive
Pickalbatros White Beach Taghazout - Adults Friendly 16 Years Plus - Ultra All Inclusive
5.0-sterrenaccommodatie
Taghazout
8.6 van 10, Uitstekend, (267)
8,6/10
Uitstekend
(267)
'L’hôtel était vraiment immense et très spacieux. Même s’il était complet, il ne donnait pas cette impression, car il restait beaucoup de place. Sara à l’accueil était très gentille et serviable.La nourriture était délicieuse, et le service impeccable. Un merci tout particulier à Salah et Mohamed au bar, qui ont été particulièrement aimables avec nous. Le restaurant marocain, quant à lui, était tout simplement exceptionnel.'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Vergeet op vakantie in Agadir Baai al je zorgen met een middagje aan het strand van Strand van Agadir. Maak tijdens je verblijf hier een wandeling langs de kust.
Op vakantie in Agadir kun je op zoek naar de perfecte souvenirs in Souk El Had. Je vakantie is niet compleet tot je prachtige stranden en de kust in de omgeving hebt verkend.
Word tijdens je vakantie in Ait Sedrate Jbel El Soufla één met de natuur en ontdek het prachtige buitenleven in Dades-ravijn. Verken de natuur met een wandeling wanneer je in de omgeving bent.
Waarom zou je tijdens je vakantie in Inezgane niet lekker een gaan slaan balletje op de golfbaan van Golf Les Dunes? Je vakantie is niet compleet tot je prachtige stranden en de kust in de omgeving hebt verkend.
Nadat je Koninklijk Paleis hebt bezocht, kun je in de omgeving van Agadir nog veel meer bezienswaardigheden en attracties ontdekken. Je vakantie is niet compleet tot je prachtige stranden en de kust in de omgeving hebt verkend.
Plan een bezoek aan bezienswaardigheden, zoals Oase van Fint en Nationaal Park Toubkal, terwijl je Souss-Massa-Draa ontdekt. Dit gebied is ook geliefd door de surflocaties.
"we enjoyed it very much! The hotel is very nice! so beautiful here! The food in this hotel is very good but also on the expensive side 😃 coffee is €6,50 sandwich €20 (200 diram) but we liked the food here in the hotel."
"I had a great stay in the ibis Ouarzazate hotel. Nice staff, if you had a question they were there to help you. I rented a car, but also without a car you can move by taxi.
Next to the hotel was 24/7 police, it felt really safe.
Good breakfast and I enjoyed the big swimming pool.
If I’m back in Ouarzazate I will be back"
"Prachtig en heel rustig hotel, heel lekker gevarieerd ontbijt met heel vriendelijk personeel, buffet is prijzig en vooral de wijn is veel te duur voor de kwaliteit "
"Fantastisch verblijf bij Hyatt Place Taghazout – alweer voor de derde keer!
We hebben wederom een geweldig verblijf gehad bij Hyatt Place in Taghazout. Dit was onze derde keer hier, en het hotel blijft ons keer op keer positief verrassen. De service is uitstekend, het personeel is vriendelijk en behulpzaam, en de kamers zijn ruim en comfortabel met een prachtig uitzicht.
Wat ons dit keer extra blij maakte, was dat zelfs suhoor perfect geregeld was. Dit laat zien hoe goed het hotel inspeelt op de wensen van de gasten. De sfeer is ontspannen, de faciliteiten zijn top, en de locatie is perfect voor een rustgevende vakantie.
We kijken nu al uit naar ons volgende bezoek! Een absolute aanrader voor iedereen die in Taghazout wil verblijven.
"
"Mooi hotel op goede ligging. Vlakbij de zee, winkels en restaurants.
Enige minpunt zijn de ligbedjes. Er staan er ongv 25 voor 180 kamers.
Personeel is erg vriendelijk op de man na die de poort moet open doen voor het parkeren.
Kijkt altijd chagrijnig en kan geen glimlach vanaf. Erg jammer want de rest doet zo zijn best.
Ontbijt is prima maar niet heel bijzonder. Avondeten hebben wij buiten het hotel gedaan. "