'Mooi nieuw hotel met zwembad en Spa! Ik miste wel de mogelijkheid om in de avond iets te eten te kunnen kopen! Als het restaurant dicht is kan je niets kopen aan eten en drinken!'
'- Zeer proper en moderne kamer met goede hoofdkussens en ruime douche
- Verzorgd en uitgebreid ontbijtbuffet. Roereieren mochten zeker wat langer gebakken zijn.
- Jammer dat je moet bijbetalen voor de wellness/fitness/zwembad.
- Uitstekende ligging, veel horeca in de buurt. Parking van het hotel is wel duur (20 €/dag), beter parkeren buiten het centrum (gratis).'
'Het is een prachtige accommodatie wel wat verouderd maar het wordt wel goed bijgehouden. Wij zouden gratis 2 drankjes krijgen deze hebben we helaas nooit gezien. Zelf een fles wijn aan de bar maar gekocht. Jammer dat het erg warm in de kamer bleef want de airco deed niet echt zijn best. '
'Gemakkelijk bereikbaar vanaf de autostrade.Heel goed hotel op 5km van Vorst Nationaal. Heel vriendelijk personeel en lekker en ruim ontbijtbufet. Gratis parking met voldoende parkeerplaatsen die veilig wordt afgesloten s'avonds. We hebben binnenkort terug een concert op de planning en dan zullen we hier zeker terug komen.'
'Lovely staff: a warm welcome every time I visit this hotel. Located in a quiet street this hotel offers great price quality ratio. Room for improvement: some more amenities in bathroom would be nice '
'Prima boutique hotel. Rustige straat met parkeerplaatsen. Mooi salon met open haard, self service basic bar’ zeer goed ontbijt en vriendelijke bediening'
'Het enige minpunt was de lift. Er is slechts een kleine lift; soms moet je tot tien minuten wachten. Voor de rest uitstekend. Ook het ontbijt was fantastisch. '
'heel gezellig hotel met heel vriendelijk en attent personeel, de wijnkaart is verbluffend, allemaal natuurwijnen. Ontbijt werd verzorgd door twee heel vriendelijke meisjes en was perfect. '
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
Waarom zou je tijdens je vakantie in Glabais niet lekker een gaan slaan balletje op de golfbaan van Hulencourt Golf? Verken het bos met een wandeling of ontdek het platteland hier in de omgeving.
"Fijne ervaring. Heerlijk bed. Fijne kamer. De badkamer (waterdruk etc) is mooi verbeterd sinds een paar jaar dat ik daar had verbleven en de waterdruk van uit de douche en het watertemperatuur een ramp was. Dus hier was ik blij om"
"Really nice & new hotel! The rooms are very tidy and modern with all the amenities. Really good price - quality and located just outside the city centre so not too busy on the streets. "
"Degelijk hotel. Niets speciaal. Goede kamergrootte met zoveel opbergruimte. Nespresso apparaat maakte meer lawaai dan normaal.
Onthaal vriendelijk maar onthaalbediende sprak geen Nederlands.
Douchekop lekte en water liep onder douchedeur. Geen traag dichtklappende wc bril.
"
Wat zijn enkele van de beste vakantiewoningen die Glabais te bieden heeft?
Ruysbroek: deze leuke vakantiewoning is ideaal als je in de buurt van Glabais wilt verblijven. Het heeft een wasmachine en gratis wifi, ideaal voor een zorgeloze vakantie. Bekijk alle vakantiewoningen in Glabais.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in Glabais wil annuleren?
Zeker. De meerderheid van de hotelreserveringen is volledig restitueerbaar, zolang je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is vaak 24 tot 48 uur voor je aankomstdatum. Als je reservering niet restitueerbaar is, is het misschien nog mogelijk om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Filter je zoekopdracht op volledig restitueerbaar om flexibele hoteldeals te vinden in Glabais.
Hoe is het om vakantie te vieren in Glabais?
Gasten kunnen onder andere de golfbanen verkennen in Glabais. Een van de topattracties in de omgeving is La Grand Place. Er zijn 1358 hotels en andere accommodaties in de omgeving. Lees meer over Glabais.
Wat mag niet op het programma ontbreken tijdens mijn verblijf in Glabais?
Hulencourt Golf is een populaire trekpleister. Hier in de omgeving is ook La Grand Place te vinden. Lees wat je nog meer kunt doen en bezichtigen in de Glabais-gids van Expedia.
Hoe is het weer in Glabais?
De warmste maanden zijn gewoonlijk augustus en juli, met een gemiddelde temperatuur van 17 °C. De koudste maanden zijn januari en februari, met een gemiddelde temperatuur van 4 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Glabais is 858 mm.