Bij het inchecken wordt u gevraagd om de identiteitsdocumenten van alle leden voor algemene formaliteiten. Wij vragen u de stiltetijden te respecteren om de buren niet te storen. In de gemeente Vibonati is er gescheiden afvalinzameling. U wordt verzocht uw afval te verdelen volgens de instructies die u in de accommodatie vindt. Je kunt geen gasten ontvangen. Het is niet mogelijk om binnen of buiten het pand films of fotoshoots voor commerciële doeleinden te maken zonder eerst schriftelijke toestemming van de accommodatie te hebben gekregen en daarmee een nieuwe prijs te hebben afgesproken. Huisdieren zijn welkom. Wanneer u boekt, vragen wij u ons te informeren of u met meer dan één huisdier reist.
tennisbanen, "La Marinella" ingerichte open ruimte
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 143 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Magarella apt Palinuro Panoramico?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Magarella apt Palinuro Panoramico inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Magarella apt Palinuro Panoramico uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Magarella apt Palinuro Panoramico?
Dit appartement in Vibonati ligt op 4 km van Spiaggia di Sapri en op 15 km afstand van Porto di Policastro en Spiaggia dei Crivi. Ook Porto Scario en Spiaggia della Tragara liggen op 15 km afstand.