Fotogalerie voor Brand New Alamos Aldea Hortus





Gehele woning
3 slaapkamers 4 badkamers 221 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Puerto Vallarta Full House for until 16 people at 5 blocks from beach.
Puerto Vallarta Full House for until 16 people at 5 blocks from beach.
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
8.4 van 10, Zeer goed, 5 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
956175
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Tondoroque. Golfclub Naya Vidanta en Cruiseterminal zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Baai van Banderas en Playa Bucerias. Los Arroyos Verdes en Waterpark Splash Vallarta zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht aan het water ligt door deel te nemen aan activiteiten zoals duiken, snorkelen en motorbootvaren. De regio biedt ook avontuurlijkere activiteiten zoals fietsen.
Bahía de Banderas, Nayarit
In de buurt
- Strand van Nuevo Vallarta - 7 min. rijden - 6.5 km
- El Tigre Golf Club - 8 min. rijden - 6.9 km
- Golfclub Naya Vidanta - 9 min. rijden - 8.1 km
- Golfbaan van Mayan Palace - 9 min. rijden - 8.1 km
- Vallarta Adventures - 10 min. rijden - 8.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- El Coyote Cosmico - 16 min. wandelen
- Kiosko Altavela - 5 min. rijden
- Taqueria Ontiveros - 5 min. rijden
- Micheladas Altavela - 6 min. rijden
- Tacos Chepe estilo Acaponeta - 7 min. rijden