Gehele woning
Entire building A stylish and comfortable gatewa / Tamano Okayama
Dit vakantiehuis biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Setonaikai Nationaal park.
Fotogalerie voor Entire building A stylish and comfortable gatewa / Tamano Okayama





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 556 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Ensoh Hideaway Portal to Naoshima Art Islands - Chartered whole building / Tamano Okayama
Ensoh Hideaway Portal to Naoshima Art Islands - Chartered whole building / Tamano Okayama
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
283269
Over deze buurt

Tamano, Okayama
In de buurt
Haven van Uno10 min. rijden - 4.2 km
Okayama universiteit41 min. rijden - 22.7 km- Engelse Tuin van het Miyama-park4 min. rijden - 1.5 km
- Miyama-park4 min. rijden - 1.8 km
- Omocha Okoku25 min. rijden - 12.0 km
Lokaal vervoer
- Station Okayama Ashimori - 27 min. rijden
- Okayama (OKJ) - 66 min. rijden
Restaurants
- 深山のカフェ食堂20 min. wandelen
- 藤田ぴっぴ5 min. rijden
- 八剣伝 築港店3 min. rijden
- 背油におぼれし者5 min. rijden
- こがね製麺所4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Entire building A stylish and comfortable gatewa / Tamano Okayama
Beoordelingen
9,8








