Gehele woning

Villa Paraiso in S o Bartolomeu de Messines

Accommodatieklasse: 2

Fotogalerie voor Villa Paraiso in S o Bartolomeu de Messines

Een helderblauw zwembad met ligbedden en parasols, een overdekt zitgedeelte en een drijfbos op de muur.
Kamer
Een speeltuin met een gele glijbaan en een rode klimconstructie, omgeven door verzorgd gras en beplanting, met een gebouw met een stenen gevel en een pannendak op de achtergrond.
Een ruime gang met een stenen muur, een potplant, een witte console tafel met een vaas en een deur die naar buiten leidt.
Een huis met een rood dak, een gele glijbaan en een verzorgde tuin.

Populaire voorzieningen

  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Paraiso in S o Bartolomeu de Messines

  • Villa met een gezinsvriendelijk beleid
  • Overweeg een verblijf bij Villa Paraiso in S o Bartolomeu de Messines en geniet van een tuin, een speeltuin en een spelletjesruimte. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Barbecues, strandlakens en een tafeltennistafel

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

Kaart
Silves, 08

In de buurt

  • Luchtbeeld van een complexe snelwegknooppunt met meerdere verbindingswegen en viaducten, omgeven door schaarse begroeiing en verre stedelijke gebieden.
    Winkelcentrum Algarve Shopping
    17 min. rijden - 17.6 km
  • Albufeira do Funcho
    9 min. rijden - 9.9 km
  • Igreja Paroquial de Alte
    11 min. rijden - 8.0 km
  • Krazy World Zoo
    13 min. rijden - 12.9 km
  • Zoomarine
    18 min. rijden - 23.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Silves Tunes - 17 min. rijden
  • Portimao (PRM) - 37 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Paraiso in S o Bartolomeu de Messines?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Paraiso in S o Bartolomeu de Messines inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Paraiso in S o Bartolomeu de Messines uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Paraiso in S o Bartolomeu de Messines?

Deze gezinsvriendelijke villa ligt in Silves, op 10 km afstand van Igreja Paroquial de Alte, Casa Museu do Acordeão en Albufeira do Funcho. Ook Krazy World Zoo en Kasteelruïnes van Paderne liggen op 15 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.