Gehele woning·Particuliere eigenaar

PRIVATE Bedroom and bath, with private entrance

Fotogalerie voor PRIVATE Bedroom and bath, with private entrance

Terrein van de accommodatie
Details aan de buitenkant
Dineren
Terrein van de accommodatie
1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Gehele woning

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

PRIVATE Bedroom and bath, with private entrance

  • Enjoy a peaceful stay at this 1-bedroom private room in Santa Rosa. The wonderful space features a cozy queen bed and a twin bed, perfect for a 1 or 2 travelers. Guests can freshen up in the cool bathroom, which includes a shower and hair dryer. your day. This room offers a comfortable retreat with heating and air conditioning to keep you just right. We look forward to hosting you at our place.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Volwassenen vanaf 18 jaar dienen alle aansprakelijkheid voor de boeking te accepteren
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Santa Rosa. Sonoma County Fairgrounds en Calistoga Hot Springs zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Safari West en Russian River. Redwood Empire Ice Arena en Kunstcentrum Luther Burbank zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Santa Rosa
Meer vakantiehuizen in Santa Rosa
Kaart
Santa Rosa, CA

In de buurt

  • Een meerlaags gebouw met een bakstenen gevel, grote ramen en een overdekte entree.
    Santa Rosa Junior College
    2 min. rijden - 1.8 km
  • Een gebouw met een stenen gevel en een groot rond raam.
    Charles M. Schulz Museum
    4 min. rijden - 3.6 km
  • Een gebouw met een bordje 'Tickets', een kaartverkoopkantoor en een aangelegde omgeving met bomen en struiken.
    Kunstcentrum Luther Burbank
    9 min. rijden - 8.5 km
  • Een groep flamingo's in ondiep water, met een landelijke omgeving op de achtergrond.
    Safari West
    23 min. rijden - 24.0 km
  • Sonoma County Fairgrounds
    4 min. rijden - 3.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Santa Rosa - 8 min. rijden
  • Santa Rosa, Californië (STS-Sonoma County) - 17 min. rijden

Restaurants

  • Fieldwork Brewing Company
    3 min. rijden
  • Starbucks
    13 min. wandelen
  • Flamingo Resort and Spa Santa Rosa Sonoma, Tapestry by Hilton
    17 min. wandelen
  • Ippinn Udon & Tempura
    3 min. rijden
  • Flamingo Lazeaway Club
    18 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij PRIVATE Bedroom and bath, with private entrance?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij PRIVATE Bedroom and bath, with private entrance inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij PRIVATE Bedroom and bath, with private entrance uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat PRIVATE Bedroom and bath, with private entrance?

Dit vakantiehuis in Santa Rosa ligt op 3 km afstand van Santa Rosa Memorial Hospital, Santa Rosa Junior College en Old Courthouse Square. Ook Santa Rosa Plaza Shopping Center en Santa Rosa Creek liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over PRIVATE Bedroom and bath, with private entrance

Beoordelingen

Fantastisch

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

9,0

Netheid

10

Locatie

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Thomas K.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Nice place to stay and Diane was very friendly. bathroom a little small, but good water pressure in the shower. The location was very convenient for our needs and it was close to the historic district which had a number of beautiful, old homes.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jennifer W.

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Super cute, clean room. Awesome host! Great location!
3 nachten verbleven in juni 2026