Geheel appartement

Polaris C in Bibione

Appartement in Bibione, op wandelafstand van Spiaggia di Bibione

Fotogalerie voor Polaris C in Bibione

Appartement, roken | 1 slaapkamer
Appartement, roken | 1 slaapkamer
Appartement, roken | 1 slaapkamer
Appartement, roken | 1 slaapkamer
Appartement, roken | 1 slaapkamer

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 755 m²

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Polaris C in Bibione

Appartement in Bibione, op wandelafstand van Spiaggia di Bibione
Dit rookvrije appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk appartement biedt een eigen badkamer en aparte slaapkamer.
Polaris C in Bibione heeft 3 kamers.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 3 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 april betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 10 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 4 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 30 september betaal je EUR 1.15 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 4 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie IT027034B42IF3ALKG
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Accommodatie ook bekend onder de naam

Condominio Polaris in Bibione
Polaris C in Bibione Apartment
Polaris C in Bibione San Michele al Tagliamento
Polaris C in Bibione Apartment San Michele al Tagliamento

Over deze buurt

Polaris C in Bibione ligt in Bibione. Bezoek Bibione Terme en Porto Baseleghe als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Spiaggia di Bibione en Vallevecchia Natuurreservaat. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Guido Teghil of Tennismo Lignano.
Kaart
San Michele al Tagliamento, VE

In de buurt

  • Luna Park Adriatico - 5 min. wandelen - 0.4 km
  • Spiaggia di Bibione - 5 min. wandelen - 0.4 km
  • Bibione Terme - 15 min. wandelen - 1.3 km
  • Spiaggia di Pluto - 16 min. wandelen - 1.4 km
  • Faro di Punta Tagliamento - 17 min. rijden - 3.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Latisana Lignano Bibione - 24 min. rijden
  • Triëst (TRS-Friuli Venezia Giulia) - 55 min. rijden

Restaurants

  • ‪Pizzeria Arlecchino - ‬5 min. wandelen
  • ‪Amore - ‬6 min. wandelen
  • ‪Astrabar - ‬2 min. wandelen
  • ‪Nonna Ucci - ‬5 min. wandelen
  • ‪Bibi's Bar - ‬4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Polaris C in Bibione?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Polaris C in Bibione inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Polaris C in Bibione uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Polaris C in Bibione?

Dit appartement in Bibione ligt op 5 minuten wandelen van Piazza del Mercato en Spiaggia di Bibione. Ook Luna Park Adriatico en Bibione Terme liggen op een kwartiertje wandelen.