Geheel appartement

Appartement 2 pièces en rez-de-jardin proche plage du Tiki

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Parking beschikbaar
  • Keuken

Over deze buurt

Appartement 2 pièces en rez-de-jardin proche plage du Tiki bevindt zich in Le Dramont, een wijk in Saint-Raphaël, en ligt aan het strand. Bezoek Lunapark Fréjus en Aqualand Fréjus, plaatselijke attracties, of ga naar Promenade de la Croisette en Provençaalse voedselmarkt Forville als je wat wilt shoppen. Centre de Plongee Mediterranee en Musée de la Mer zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals jetskiën en kajakken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals rotsklimmen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Saint-Raphaël
Meer appartementen in Saint-Raphaël
Kaart
Saint-Raphaël, Provence-Alpes-Côte d'Azur

Lokaal vervoer

  • Nice (NCE-Côte d'Azur) - 75 min. rijden

Restaurants

  • Chez Georges
  • Plage Privée Le Farniente
  • Maobi Plage
  • Le Coco Club
  • Mokad'or

Over deze accommodatie

Appartement 2 pièces en rez-de-jardin proche plage du Tiki

Accommodatie in Le Dramont
Appartement 2 pièces en rez-de-jardin proche plage du Tiki biedt onder andere een waterpark. Actieve reizigers kunnen kajakken, bootjevaren en fietsen bij deze accommodatie. Ga het net op via wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Tennisbanen en een fiets ter plaatse
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Appartement 2 pièces en rez-de-jardin proche plage du Tiki bieden voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Keukens met koelkasten, vaatwassers en microgolfovens
  • Ovens, broodroosters en kookplaten

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 09.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

132358

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Appartement 2 pièces en rez-de-jardin proche plage du Tiki?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Appartement 2 pièces en rez-de-jardin proche plage du Tiki inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Appartement 2 pièces en rez-de-jardin proche plage du Tiki uitchecken?

Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.

Waar staat Appartement 2 pièces en rez-de-jardin proche plage du Tiki?

Deze accommodatie ligt in Le Dramont, op 10 minuten wandelen van Plage du Camp Long en Plage du Pourrousset. Ook Cap du Dramont en Débarquement Beach liggen op 2 km afstand.