Geheel appartement

Takdiri Homes Plush 3BR Appartment

3.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

7,4 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 103
inclusief belastingen en toeslagen
22 jun - 23 jun

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment

In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Bij het inchecken dienen gasten bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen

Alle gasten vanaf 18 jaar dienen een bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Ophalen van sleutel, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 18.00 uur
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Beschikt Takdiri Homes Plush 3BR Appartment over een zwembad?

Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 18.00 uur geopend.

Hoeveel kost een verblijf bij Takdiri Homes Plush 3BR Appartment?

Vandaag, 23 mei 2026, kost een verblijf bij Takdiri Homes Plush 3BR Appartment van één nacht voor twee volwassenen op 22 jun. 2026 min. € 103, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Takdiri Homes Plush 3BR Appartment?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Takdiri Homes Plush 3BR Appartment inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Takdiri Homes Plush 3BR Appartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Takdiri Homes Plush 3BR Appartment?

Dit gezinsvriendelijke appartement in Nairobi bevindt zich in Kileleshwa, op 3 km afstand van Arboretum en The Sarit Centre. Ook Chandaria Centre for Performing Arts en Yaya Centre liggen op 5 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

7,4

Goed

7,4

Netheid

2,0

Voorzieningen

2,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Liliana

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our experience at this property was deeply concerning. Upon arrival, we discovered visible black mold, which the management had attempted to conceal with paint. Despite the clear health risks, we were still expected to check in. The handling of the situation was extremely unprofessional, and the owner/manager showed a complete lack of accountability. If it were possible to give zero stars, we would. We strongly advise others to avoid this location for their safety and peace of mind.
8 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Richard

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Richard

Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
2 nachten verbleven in oktober 2024