Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Orchidea
Appartement met gratis parkeerplaatsen in Mercato San Severino
Fotogalerie voor Orchidea





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

B&B Dei Mercanti
B&B Dei Mercanti
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
- Wasvoorzieningen
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT065067C2YWZDCMNX
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Orchidea Apartment
Orchidea Mercato San Severino
Orchidea Apartment Mercato San Severino
Over deze buurt

Via Campitiello 39, Mercato San Severino, SA, 84085
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Orchidea
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster9,4
Netheid
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Reisde met familie
27 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Fulvio
Reisde met een groep, Reisde met familie
18 jun 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Fulvio
2 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Francesco
Reisde met familie
9 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Viaggio in famiglia
Francesco
2 nachten verbleven in juni 2024








