Villa met een luxe stijl niet ver van Avenue Mohammed VI
Een gratis uitgebreid ontbijt, een terras en een tuin verwelkomen je bij Villa Cocoon. Neem de tijd om te ontspannen in het wellnesscentrum. Naast een open haard in de lobby en een fitnesscentrum, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen
Een outdoor tennisbaan, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een pool- of biljarttafel
Conciërgeservice, rookvrije accommodatie en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Villa Cocoon zorgen voor veel comfort dankzij privédompelbaden en open haarden, naast voordelen zoals gemeubileerde terrassen en laptopwerkplekken.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
8 badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies van 55 inch met satellietzenders
deze villa bevindt zich in District of Sidi Youssef Ben Ali, een wijk in Marrakech, en ligt in de buitenwijken. Jemaa el-Fnaa en Winkelcentrum Menara zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Menara-tuinen en Le Jardin Secret. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Royal Tennis Harti of Marrakesh Stadion. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Cocoon inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Cocoon uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Villa Cocoon een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 40 per voertuig.
Waar staat Villa Cocoon?
Deze luxe villa ligt in District of Sidi Youssef Ben Ali, op 5 km afstand van Tuinen van Agdal, Avenue Mohammed VI en Circuit Moulay Al Hassan. Ook Jemaa el-Fnaa en Cinéma Mégarama liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.