Riad Lumière ligt in Medina, een wijk in Marrakech. Bezoek Tanneries en Les Bains de Marrakech als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Cyber Park en Jardin el Harti. Jardin Majorelle en Le Jardin Secret zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
Riad Lumière bevindt zich vlak bij Jardin Majorelle en Marrakech Plaza en biedt gasten een gratis uitgebreid ontbijt, een dakterras en een shoppingcenter ter plaatse. Naast een tuin en een droogkuis/wasserijservice, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van deze bed & breakfast zijn:
Een buitenzwembad
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een 24-uurs receptie
Tuinmeubelen, een cadeauwinkel en hulp bij uitstappen/tickets
Een computerstation, meertalig personeel en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn voorzien van voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en gratis flessenwater.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
6 badkamers met douches en gratis toiletartikelen
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Designerwinkels
Winkelcentrum
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Buiten
Dakterras
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Aparte rookruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Open haard in de lobby
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Badkamer
6 privébadkamers
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning
Elektrische adapters
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Toegang via buitengalerij
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: MAD 11.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
Resorttoeslag: MAD 27 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Riad Lumière Marrakech
Riad Lumière Bed & breakfast
Riad Lumière Bed & breakfast Marrakech
Veelgestelde vragen
Beschikt Riad Lumière over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Riad Lumière?
Vandaag, 12 apr. 2026, kost een verblijf bij Riad Lumière van één nacht voor twee volwassenen op 14 apr. 2026 min. € 137, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Riad Lumière?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze bed & breakfast zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Riad Lumière inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Riad Lumière uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Riad Lumière?
Deze bed & breakfast ligt in Medina, op 15 minuten wandelen van Dar el Bacha Palace en Jemaa el-Fnaa. Ook Marrakech Plaza en Jardin Majorelle liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Riad Lumière
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,4
Voorzieningen
10
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 52 van 56 beoordelingen
10 - Uitstekend
52
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 56 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 56 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 56 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 56 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Tine Van
Reisde met partner
21 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sprookjesachtige kamer (Red Room), met oog voor detail ingericht. Comfortabel bed en goede kussens, heerlijk linnen, en een extra dekbed werd na eenvoudig verzoek meteen voorzien. De Riad is erg rustig en prachtig van ontwerp, met en klein zwembad (ook in november heerlijk verfrissend!) en een sfeervolle verlichting bij avond. Het rustige bohémien dakterras was een zalige plek om bij zonsondergang te vertoeven. Ik mis deze plek al enorm! Het ontbijt is zeer uitgebreid en goed verzorgd. Kamal en de mevrouw die het ontbijt 's ochtends verzorgde zijn zeer vriendelijke en beleefde hosts. Kortom: een heerlijke plek om thuis te komen na de drukte van de soeks en het verkeer in de medina. Ik raad dit ten zeerste aan!
Klein verbeterpunt: de deuren van de andere kamers bleken nogal stroef, en werden door de andere gasten luidruchtig gesloten. Een geluiddempende strip zou dit eenvoudig kunnen verhelpen.
Tine Van
5 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Nathan
11 feb 2026
Positief: Netheid
Personnel adorable
Nathan
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Jacqueline
10 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful on the modern side. Very clean. Great breakfast!
The location is close to everything. I recommend this Riad!
Jacqueline
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Miyoshi, Orlando
25 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very nice!
Miyoshi
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Roy
30 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
We loved the Riad, friendly staff Great location, plan on staying here again next year!
Roy
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Pierre
26 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Très bonne chambre, literie de qualité.
Un endroit calme et surprenant malgré le tumulte de la Médina. Ce qui fait que cet endroit est encore plus exceptionnel ... l'accueil de Kamel et Leïla, deux personnes avec une grande gentillesse et surtout qui rendent le riad encore plus apaisant.
Le petit plus, le rooftop pour profiter du soleil ! Je reviendrai sans hesiter pour profiter des merveilleux petits dejeuners locaux et fait maison par Leila.
Pierre
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
John
19 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Best staff ever!!!
John
7 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Blesille
14 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were amazing. They go beyond what is expected, giving service an extra mile. Thank You to the manager who drove me with her motorbike I appreciate you— therefore I was not late for the tour. And what is Kamal, he was so nice in helping me too. So in general— this riad is a good place to stay and it’s near to the center too.
Blesille
6 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Victor
25 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente Ryad.
O hotel é excelente, bonito, limpo, superou qualquer expectativa. Os funcionários são atenciosos e se preocupam com os hóspedes. O café da manhã é uma delícia. Valeu cada minuto. Recomendo a estadia.
Victor
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Gaby, Oberursel
Reisde met partner
2 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ein kleines feines Riad in unmittelbarer Nähe von den Souks mit vielen Einkaufsmöglichkeiten. Kamal der Besitzer ist sehr aufmerksam und hat uns immer geholfen. Das Frühstück war abwechslungsreich und für marokkanische Verhältnisse sehr reichhaltig. Die Zimmer sind klein aber zweckmäßig. Es gibt eine sehr schöne Dachterrasse wo man sehr schön sitzen kann. Insgesamt ein sehr angenehmer Aufenthalt.
Gaby
6 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jeff
Reisde met partner
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice accommodation in Marrakech. Seems central enough to the main attractions and the room was very good. Staff were very friendly and the breakfast was terrific. No hesitation in recommending Riad Lumiere.
Jeff
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Mary Beth
15 jul 2025
The host was so accommodating and helpful.
Mary Beth
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Andrew, ROTORUA
3 jul 2025
Andrew
5 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Rhys
29 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic Riad
Amazing Riad, fantastic host, helped me many times with everything I needed, lovely breakfast and friendly atmosphere ❤️
Rhys
4 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Craig
13 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was my first stay in a Riad. It was a little hard to find for me but once I got the right place I was very impressed with how attentive the staff was. The view of Marrakech from the terrace was awesome and breakfast was way more than I was expecting.
Craig
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
karla
11 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
O Riad é intimista, pequeno, excepcional no serviço do Camel- bem localizado, sossegado e limpo. Mas fica na parte antiga- portanto não espere modernidades ao redor.
karla
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Pierre
Reisde met partner
4 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely wonderful stay very quiet lovely staff and a wonderful breakfast would definitely recommend
Pierre
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Julian
2 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Had a great time. Awesome staff
Julian
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Gary
31 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Close to central city
Very accommodating
Shuttle to the airport
Excellent stay
Gary
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
ANGEL
28 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nuestra estancia en el Riad Lumiere ha sido excelente. La atención, servicio, desayuno ...son muy buenos. Desdeluego para repetir cuando se pueda.
ANGEL
4 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Aisha
26 mei 2025
Positief: Personeel en service
Aisha
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Suham
19 mei 2025
Suham
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Rick W
1 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
very freindly and welcoming to us.
Rick W
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Vaughn
25 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfortable stay and accommodating hosts
Excellent stay and extremely accommodating hosts. Great breakfast and kindly did a load of washing for me. Highly recommended :)
Vaughn
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Greta
Reisde met partner
25 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful riad, very friendly staff. Had a great time! Breakfast was also excellent!