Jnane Leila MKS ligt in Tassoultante, een wijk in Marrakech. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Bahia Palace en Bab Agnaou. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Golfclub Noria en PalmGolf Marrakech. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Royal Tennis Harti of Marrakesh Stadion. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
Route de l'Ourika Km 6.5, 353 Boulevard Mohammed VI, Marrakech, 40000
In de buurt
Avenue Mohammed VI
5 min. rijden - 2.2 km
Jemaa el-Fnaa
13 min. rijden - 9.5 km
Bahia Palace
14 min. rijden - 9.5 km
Marrakech Plaza
14 min. rijden - 10.3 km
Jardin Majorelle
16 min. rijden - 11.4 km
Lokaal vervoer
Centraal Station Marrakesh - 16 min. rijden
Marrakech (RAK-Menara) - 16 min. rijden
Restaurants
Snob Beach
7 min. rijden
Boucherie Hammoud
9 min. rijden
Bo Zin
2 min. rijden
Dar Soukkar
2 min. rijden
La paillote
9 min. rijden
Over deze accommodatie
Jnane Leila MKS
Pension met een chique stijl niet ver van Jemaa el-Fnaa
Geniet van een poolbar, een terras en een tuin bij Jnane Leila MKS. Geniet van een Turks bad/hammam om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Andere voordelen zijn:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en bagageopslagruimte
Een vergaderruimte, een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Jnane Leila MKS bieden leuke bijkomstigheden zoals open haarden en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met bidets en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met kabelzenders
Gemeubileerde balkons of terrassen, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 11.00 uur: EUR 9 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Terras
Tuin
Spa
Massage
Spadiensten
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Kluisje
Open haard
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer EUR 9 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 20 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Toeslag luchthavenshuttle per kind: EUR 20 (enkele reis), (tot 12 jaar oud)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Beschikt Jnane Leila MKS over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Jnane Leila MKS?
Vandaag, 13 mei 2026, kost een verblijf bij Jnane Leila MKS van één nacht voor twee volwassenen op 1 jun. 2026 min. € 88, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Jnane Leila MKS?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Jnane Leila MKS inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Jnane Leila MKS uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Jnane Leila MKS een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 20 per voertuig.
Waar staat Jnane Leila MKS?
Dit pension ligt in Tassoultante, op 3 km afstand van Avenue Mohammed VI, Circuit Moulay Al Hassan en Tuinen van Agdal. Ook Cinéma Mégarama en Al Mazar Winkelcentrum liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Jnane Leila MKS
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
6,0
Locatie
7,6
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 22 beoordelingen
10 - Uitstekend
11
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 22 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 22 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 22 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 22 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Petra
22 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr liebenswürdiger Service, eine kleine Oase mit Garten und wunderbaren Lehmhäusern in einem marokkanischem Wohnviertel , ca 15 min mit dem Taxi von der Medina entfernt
Petra
7 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vasco
20 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Adil was an absolute legend and helped us with everything the 5 days we were there, if we had any question we could always go to him or other staff, they all were super nice, I recommend this place a lot for couples or families, the pool and the bar area are straight out of a movie and the fact is out of the Medina it really gives peaceful oasis vibes
Vasco
5 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jeremy
21 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour calme en couple
Endroit calme et propre
Petit déjeuner moyen mais un beau café juste à côté qui propose une très bon petit déjeuner pour moins de 10€
Le gérant est très gentil et disponible.
Logement a 15 minutes en voiture de la place
jeremy
5 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Maïlys
6 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour inoubliable chez Jnane Leïla
Nous avons passé une semaine incroyable chez Jnane Leïla. Le lieu est magnifique, calme, et décoré avec goût : entre la piscine, les coins salons marocains sous les oliviers, les lanternes et les détails authentiques… tout est pensé pour le bien-être.
Le séjour a été parfait du début à la fin. L’équipe est tout simplement formidable : souriante, attentionnée et toujours à l’écoute.
Un véritable havre de paix où l’on se sent comme chez soi.
Merci pour cette belle parenthèse !
Dès que nous remettrons les pieds à Marrakech, nous reviendrons sans hésiter.
Maïlys
7 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Manuel
24 nov 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Page tres noches y me quedé solo la primera noche establecimiento muy deteriorado con un mantenimiento pésimo decepcionante
Manuel
3 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Patrick James
11 okt 2024
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
On a changé de chambre 3 fois dont une fois parce que de l'eau entrait dans la chambre par le plafond et dans le mur. Ça ne devait pas être là première fois puisque cette chambre était infestée de fourmis dans la salle de bain et sur le comptoir. La télévision ne fonctionnait pas pendant la durée de notre séjour, plusieurs fois on nous a dit qu'il allait remédier a la situation mais jamais personne n'a réglé le problème. Les salles de bains et douche a peine fonctionnel ( robinetterie ) et très sale. La piscine est dangeureuse puisqu'il manque de nombreuses tuile et les morceaux sont laissés dans le fond un peu partout.
Patrick James
7 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Per
17 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Charming oase
Per
5 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sayed Sieer
18 apr 2022
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Absolutely Good hotel
All in all a good Hotel and friendly stuff. Breakfast was absolutely ok, the garden and the pool beautyful.
The water in the bathroom was sometimes very slow and the bathroom sometimes Not so clean.
I can recommend the hotel at all.
Sayed Sieer
7 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
18 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely little hotel on the outskirts of central Marrakech. Great food and pool, perfect for a relaxing week away!
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ASMA
14 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super sympa
Super sympa, personnel top très depaysant
ASMA
1 nacht verbleven in oktober 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Gaelle
24 mrt 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service
Nice facilities but poor service
The pool and the room were very nice, hotel is quiet. However, we found the service was pretty poor. No one gave us a tour of the complex when we arrived and no one was ever around.
I am a vegetarian and they served me a non vegetarian pizza (when I specifically asked for the vegetarian one), unapologetically. Food also took over an hour to arrive even for only a cheese panini and chips, when there were only two other people in the restaurant.
We booked the hotel on the promise of free airport transfer but as we apparently got a room upgrade (there was no one staying in the hotel at this time anyways), they told us we had to pay for our taxi rides.
The manager also did not bother opening a tab for us and tried to charge us for food we never ordered which we found was a bit odd.
Overall quite disappointed and would not have paid that price given that we had a much better service in a Riad for less.
Gaelle
1 nacht verbleven in maart 2018
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
13 feb 2016
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Too close from a very passing local motorway
Very disappointed by this hotel which is far from city centre and does not have the benefit to be quiet. It is very close from route de l ourika a very busy road. Meaning we could hear the cars all night... Might have been a good place but many years ago.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
8 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Trés bien
Très bon séjour
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Roger
8 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
J'y retournerais pour me ressourcer
Chambre décor traditionnel super. Parc bien entretenu. Accueil sympathique. Petit déjeuner varié et copieux.
Petit inconvénient juste pour info chambre du fond Myriem odeur d'urine de cheval provenant sans doute de l'aute côté de la cloture.
Roger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luc
12 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gezellig
Luc
2 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Elisa
5 sep 2025
Negatief: Personeel en service
Elisa
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Cassan
21 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cassan
4 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Samira
13 mei 2025
Samira
6 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anthony
2 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Anthony
4 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 apr 2019
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
16 feb 2016
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
5 jun 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer