Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.70 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Marrakech Le Sangho Privilege over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Marrakech Le Sangho Privilege?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel Marrakech Le Sangho Privilege zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Marrakech Le Sangho Privilege inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Marrakech Le Sangho Privilege uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Is Hotel Marrakech Le Sangho Privilege all-inclusive?
Bepaalde tarieven van dit hotel zijn all-inclusive.
Waar staat Hotel Marrakech Le Sangho Privilege?
Dit wellness hotel ligt in Palmeraie, op 2,5 km van Marrakesh Stadion en op 3,8 km van Musée Mohammed IV pour la Civilisation de l'Eau au Maroc - AMAN. Ook S1 Speedway en Musée Yves Saint Laurent liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
6,2
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,4
Netheid
6,0
Locatie
6,4
Personeel en service
5,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 41 van 284 beoordelingen
10 - Uitstekend
41
Gastenscore: 8 - Goed. 76 van 284 beoordelingen
8 - Goed
76
Gastenscore: 6 - Redelijk. 68 van 284 beoordelingen
6 - Redelijk
68
Gastenscore: 4 - Matig. 57 van 284 beoordelingen
4 - Matig
57
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 42 van 284 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
42
Beoordelingen
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
1 jul 2019
Oké hotel, waterglijbaan werkt niet stond gedurende ons verblijf uit.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
caitlin
12 okt 2017
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tussen de twee
De muziek staat in de avond zeer luid en duurt to 23 uur waardoor het moeilijk was om in slaap te vallen! Het eten is er niet lekker en heeft weinig smaak voor de 15 euro die je betaald! Voor de rest was alles goed, de foto’s zijn mooier dan in het echt.
caitlin
11 nachten verbleven in september 2017
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Youssef
5 sep 2017
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Achteruit gegaan
Hier een aantal jaren geleden geweest. Het hotel is achteruit gegaan.
De airco viel steeds uit in het midden van de dag op het moment dat het het warmst was.
Het ontbijt stelde niets voor, weinig keus, koffie was ronduit smerig.
Weinig activiteiten.....animatie team voorheen was veel beter.
Handdoek service: tegenwoordig moet je borg betalen voor de handdoeken, stoelen bij het zwembad zijn te weinig.
Kamers zijn toe aan renovatie, er zaten scheuren in de handdoeken in de badkamers. geen koelkast op de kamers.
Gewoon ronduit teleurstellend, dit was voor ons de laatste keer!
Youssef
2 nachten verbleven in augustus 2017
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
20 aug 2017
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Matig hotel , oude sanitair handdoeken erg oud
Eten was echt walgelijk ( snack gedeelte) bij het zwembad .
De kamer meisjes zijn erg vriendelijk en maken ondanks alles zeer goed schoon.
Voor de kinderen te veel bijen !!
Het zwembad was wel Oke , enige nadeel is dat de ligstoelen bij het zwembad in de avonden al middels handdoek erop werden geclaimd .
Hotelleiding doet hier niets aan.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
10 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk hotel
Een aanrader. Rustig plek. Vriendelijk personeel. Welkom gevoel
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
kiem
4 mrt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk hotel voor citytrip en zon vakantie!
We hebben vijf dagen verbleven in het hotel. Op het moment dat je aankomst krijg je verse thee samen en ondertussen worden je koffers naar je kamer gebracht door de piccolo's.
Het is een fijn hotel om de ene dag aan het zwembad te liggen en de andere dag Marrakesh in te gaan.
Het hotel heeft een shuttle. De shuttel rijdt 5x per dag op en neer. Je moet er wel rekening meehouden dat je jezelf vantevoren moet inschrijven. Ze vragen we een vergoeden van €4.- retour per persoon. Een taxi kost ongeveer €20.- retour.
Het personeel is heel erg lief. Er is een animatie team van 5 man sterk. Wij hadden alleen ontbijt en aten in een restaurantje van het hotel dus niet het avond buffet. Het ontbijt was echt goed! Wij hadden een dag een miscommunicatie met het personeel alleen toen stond er een fruitmandje klaar in onze kamer.
Kamers zijn netjes. Matrassen wel een beetje aan de harde kant. Kamer en dekens wordt elke dag verschoond en schoongemaakt. Alles is heel netjes. Er is een SPA en binnen en buiten zwembad.
Was echt een super leuke vakantie! Echt een aanrader!
kiem
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
3 mrt 2017
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Prima hotel. Prijs - kwaliteit is zeer goed.
Goed hotel, zeer uitgebreid ontbijt buffet. Mooi zwembad.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
20 feb 2017
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Niks
Niet naar toe gaan lijkt helemaal niks op de foto
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
john
6 sep 2016
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bar slecht hotel onwaardig niet doen en ver van het centrum!!!
john
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
4 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geweldig verblijf
Was super tof leuk en gezellig! T hotel is wel ver gelegen van t centrum. Maar met de shuttle busje kom je overal. De meiden en de jongens zijn echt super leuk(entertainment). De receptie bemanning zijn wel oke.eten tjah wel veel t zelfde. Avond eten is wel oke. Maar ieder zijn smaak natuurlijk. Maar zwembad is super schoon. Bedjes zijn schoon. Omgeving is lekker. Kamers zijn top schoon. Nou ik heb een heerlijk verblijf gehad met de kids.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jorge C.
1 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Uitstekend zwembad en prima animatoren!
Goed en mooi hotel. Geen gratis pendelbus naar het centrum dus taxi (100DRH) of scooter huren (200DRH/dag) De minigolf en de fitness mochten dringend vernieuwd worden. Alle andere faciliteiten waren uitstekend. Het personeel was erg behulpzaam!
Tip: boek geen uitstappen via de stand in het hotel. We hebben in vergelijking met andere reizigers veel te veel betaald (prijsverschil 30 tot 45 euro) Kijk eerst online voor betere prijzen! Hun uitleg was dat ze huur moesten betalen voor hun kantoor binnen het hotel maar dat maakt ons rekening niet. Na vele argumenten hebben we dan toch een uitstap gratis mogen doen. Wat ons vakantie terug in positieve banen bracht.
Huur een auto of scooter om ten volle te genieten van uw vakantie. Wij hebben er van genoten!
Jorge C.
Geverifieerd
8/10 – Goed
Noussaiba
24 jun 2015
Positief: Netheid, personeel en service
Geen shuttlebus
Het was een leuke hotel maar ik had alleen geboekt omdat er stond dat ze een shuttle bus hadden. Eenmaal bij het hotel aangekomen bleek daar niets van waar te zijn. Je bent dan veel geld kwijt met het heen en weer reizen. Wel kun je verderop de bus pakken voor 6dh. Maar snachts daar lopen kan best gevaarlijk zijn. Ook was er geen koelkast in de kamer. Verder was de entertainment echt geweldig! Het eten en de zwembad waren ook goed.
Noussaiba
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 jun 2015
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooi hotel
Mooi hotel, mooi zwembad en mooie tuin. Helaas wel ver van het centrum van Marrakesh. Minpunt, geen föhn op de kamer en s avonds kun je alleen bij het buffet eten.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
23 mrt 2020
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is 20mins out of Marrakech surrounded by building sites that’ll be finished in about 6years.
The food is shocking no real authenticity and poor quality ... restraint service (paid for) only chance of decent meal
The staff are a mixture half obnoxious furniture pieces the other lovely clear management issues hard to find any information when your there. Had a member of staff proposition my girlfriend.
Alcohol water down and little to no real choice on all inclusive massive list of your paying
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in maart 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Francescon
2 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Chambre propre rien à dire l’hôtel propre également
Francescon
2 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Renson, France. 43800 saint Vincent
1 okt 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
L'hôtel est agréable extérieurement le personnel aussi mais les chambres c'est une catastrophe nous avions des cafards dans la chambre j'ai même pris des photos ,et pas des petits donc déçu est ce que je renouvelerais mes prochaines vacances sur Expedia pas sur du tout je pensais que vous vérifiez les hôtels avant cdt
Renson
7 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
17 sep 2019
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Seule et unique point positif : Notre adorable femme de ménage et l’équipe animation sympathique.
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
8 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
place with so much for the eye not to notice. Incredible details, great design ideas for the space inside and outside.
This is my third time here and I will be coming back and back again.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
6 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No complaints about it ,everythimg is good the hotel os huge
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Myriam
21 aug 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bon séjour mais à améliorer
Hôtel très beau, un personnel accueillant. Une équipe d’animation au top !!
Par contre nous étions surpris a notre arrivé car interdiction de ramener de la nourriture ou boissons extérieures à l’hotel, même pour des bouteilles d’eau la sécurité ne voulais pas nous laisser les prendre ce que trouve inadmissible. Le bar restaurant a l’extérieur face à la piscine nous a aussi beaucoup déçu, on a payer 2 verres et pendant notre repas des abeilles sont rentrer dans le miens je le montre au serveur pour qu’il me la change à ces frais bien sûr mais il ce mit à rigoler alors on a demander une bouteille d’eau gratuitement et à la fin surprise à l’addition ils nous l’ont fais payer !
En résumé bon séjour en général une belle chambre, une très belle piscine et un personnel EN GÉNÉRAL chaleureux malgré ces exceptions 😅
Myriam
7 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Mahassine
20 aug 2019
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rapport qualité prix rien à dire!nous reviendrons!
Mahassine
4 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
31 jul 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
On a été pendant 6 jours.
L’etat de la chambre laisse à désirer, il y avait des choses cassés. D’après la Manager, des rénovations ont lieu prochainement.
Ensuite, le Wifi est que à la réception et autour de la piscine, ça ne dérange pas, mais dès que 10 personnes sont connectés ça ne marche plus vraiment.
Nous avons aussi été déçus du petit déjeuner et des snacks à midi.
A par tout ça, l’hôtel en soit est vraiment très jolie, la piscine aussi. Le personnel et les animateurs sont très gentils, ils animent du matin au soir :)
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
26 jul 2019
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Cafard un peu partout
Hôtel défraîchit
Dommage presque à fuir
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Enzey72france
19 jul 2019
Positief: Personeel en service
Nous avons passé une semaine en famille dans cet hôtel dans un beau cadre. Arrivée à l’accueil bien avant 14h mais aucun problème à la réception pour récupérer une chambre (l’hôtel n’était pas complet) avec une hôtesse qui parlait parfaitement le français comme la majorité du personnel.
La chambre était propre, ménage fait et serviettes remplacées tous les jours, pas de cafards dans la notre, lits confortables mais quelques défauts de finition: traces de peinture qui coule sur la faïence, prise qui ne tiennent pas, mousseur des robinets qui ne fonctionnaient plus, pas de flexible de douche donc pas pratique pour les enfants,... . Défauts d’isolation phonique de la porte d’entrée de la chambre: on entendait tous les bruits de passage.
La restauration était correcte mais peu variée, plats quasiment que marocain mis à part des pâtes et pizzas cuisinées locales, les enfants n’ont pas trop mangé (hôtel fréquenté à 70% par des marocains pendant notre séjour). Attention d’ailleurs: en formule demi pension, pas une seule boisson comprise, 20 dirhams pour une bouteille d’eau et 30 pour un cola et autres, nous avons été déçu de ne pas le savoir à l’avance, on aurait opté pour le tout inclus.
Hôtel qui se trouve un peu loin du centre de Marrakech et qui propose des navettes à 30 dirhams aller retour.
Piscine correcte mais pas aussi belle quand vous y êtes que sur les photos.
Dans l’ensemble, bonnes vacances.
Enzey72france
7 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Emilie
14 mei 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Salle de bain salle, cafards dans les chambres, nourriture pas top, cafards aussi dans le restaurant... bref je n’irai plus.