Hotel Atlas ligt in Medina, een wijk in Marrakech. Bezoek Les Bains de Marrakech en Tanneries als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Cyber Park en Place des Ferblantiers. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Royal Tennis Harti of Marrakesh Stadion. Bekijk onze reisgids voor Marrakech
Hotel Atlas bevindt zich niet ver van Koutoubia-minaret en biedt onder andere een dakterras en een bibliotheek. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een continentaal ontbijt (toeslag), een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een 24-uurs receptie
Hulp bij uitstappen/tickets, conciërgeservice en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Atlas bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 09.00 uur tot 11.30 uur: EUR 2,50 voor volwassenen en EUR 2 voor kinderen
Dingen om te doen
Bibliotheek
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisjes
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice op verzoek
Buiten
Dakterras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger (op verzoek)
Regendouche
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.92 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 2.5 voor volwassenen en EUR 2 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het is mogelijk dat plaatselijke wetgeving verbiedt dat ongehuwde gasten een kamer delen. Gasten dienen op verzoek van de accommodatie aan te kunnen tonen dat zij gehuwd zijn.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Atlas?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Atlas?
Vandaag, 28 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Atlas van één nacht voor twee volwassenen op 4 jun. 2026 min. € 25, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel Atlas zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel Atlas inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Atlas uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Atlas?
Dit hotel ligt in Medina, op 10 minuten wandelen van Jemaa el-Fnaa en Koutoubia-minaret. Ook Soek van de Medina en Souk Smarine liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Atlas
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
8,6
Locatie
8,0
Personeel en service
7,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 63 van 180 beoordelingen
10 - Uitstekend
63
Gastenscore: 8 - Goed. 56 van 180 beoordelingen
8 - Goed
56
Gastenscore: 6 - Redelijk. 30 van 180 beoordelingen
6 - Redelijk
30
Gastenscore: 4 - Matig. 13 van 180 beoordelingen
4 - Matig
13
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 18 van 180 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
18
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jerry
23 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooie rustige riad de baliemedewerkers Abdellatif en Abdullah zijn heel behulpzaam en heel vriendelijk
Jerry
7 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nancy
16 jan 2026
Easy check in - amazing location - comfortable bedding.
Nancy
4 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Grace Donovan
18 apr 2026
Negatief: Voorzieningen
Good place to stay if you just need a bed for a night. The AC didn’t work, so be aware of that if staying in the warmer season. Shared bathrooms, and stained bedding, but for the price, it was an ok place to stay just for a night. Also, breakfast isn’t included, although it says it is. It’s cheap, but you still have to pay.
Grace Donovan
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julia
5 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zona súper bien situada para moverte. Habitación muy cómoda
Julia
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
susan
13 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hotel location is ideal in the Old Town area. Great decor and amenities.
susan
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
susan
13 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Loved this well decor hotel. Staffs were efficient and friendly.
susan
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
LUISA A
20 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Muy buena
LUISA A
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ridho
6 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
clean and easy to access
Ridho
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nelly
29 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Esta muy bien ubicada muy bien ubicada el personal muy atento
Y las camas muy cómodas
Nelly
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Abril
21 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect!
Abril
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karen
5 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff upon arrival. Room was equipped with extra blankets, hairdryer and cold water sink. I was given a towel at check in. Shared shower and bathrooms very conveniently located and easy access. The place was clean and centrally located just off the square. Highly recommend .
Karen
6 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Hassan
24 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is a good, economical option staying in the old city just steps away from Jemaa el Fnaa. It is a bit noisy but this is the nature of the area. Room was basic but clean, beds were comfortable and everything was in working order. One thing to mention is that the hotel will only accept cash for payment, no credit cards were accepted for our stay. I think this should be mentioned in their policies. All in all, we would stay here again excellent location and decent price.
Hassan
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
22 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
KK
The hotel staff were friendly and helpful!
We enjoyed staying so much!
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steven
21 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location pretty hotel very good breakfast
Steven
4 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Arnel
30 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a wonderful stay in Atlas Hotel. The staff were amazing especially Abdoula who help us out in our excursions. The stay was very pleasant and its clean. Highly recommend this place.
Arnel
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Karima
30 jul 2025
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very interesting price for a clean room in a central place.
Karima
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Courtney
13 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
For the price and location this property was perfect for our one night stay.
Courtney
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Steve
19 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location ideal
Location, location, location and it also had a great location.
Steve
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
YUKA
17 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Budget hotel for solo traveler
My room is a single with a Shared Bathroom, no bath towel provided.
If you are prepared to sleep only.
This hotel may be good, very close to Medina.
YUKA
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Karla
25 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice place quality abd price.
Karla
1 nacht verbleven in februari 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Younes
18 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great time, thankyou
Younes
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Fateha
11 nov 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Good: location and price. Staff were polite and did try to be helpful.
Improve: rooms were not clean, had to request new bedding. Shower pressure was weak and didnt drain properly. No mirror in bedroom only in bathroom.
Please make it clear on check in that housekeeping is by request only.
Fateha
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Wolfgang
14 nov 2025
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Receptionist cynical and unfriendly
Wolfgang
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
JORGE
1 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and clean
JORGE
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Guadalupe
8 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten