Arabian Desert Home ligt in Agafay. Assoufid Golf Club en Golfclub Samanah zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Jardin Majorelle en Eden Aquapark bezoeken. Oasiria Water Park en Menara-tuinen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nzala
DR AIT SAID ICHOU AGAFAY 40272, Agafay, Marrakech-Safi, 40272
Restaurants
Le Bedouin
Agafay
Alkamar Camp
Boheme Agafay Desert
Sunset Agafay
Over deze accommodatie
Arabian Desert Home
Hoogtepunten van de accommodatie
Een gratis uitgebreid ontbijt, een koffiebar/café en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Arabian Desert Home. Ga uiteten bij een van de 4 restaurants ter plaatse. Naast een bar, genieten gasten ook van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
15 buitenzwembaden
Gratis parkeerplaatsen
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Arabian Desert Home hebben veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd, onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 11.00 uur
4 restaurants
Diner met gastheer/- vrouw dagelijks beschikbaar tegen een toeslag van EUR 20; reservatie vereist
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
15 buitenzwembaden
Gezinsvriendelijk
15 buitenzwembaden
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot middernacht.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.23 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Diner: EUR 20
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 19.00 uur
Veelgestelde vragen
Beschikt Arabian Desert Home over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft 15 buitenzwembaden. Het zwembad is van 09.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Arabian Desert Home?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij Arabian Desert Home van één nacht voor twee volwassenen op 11 mrt. 2026 min. € 218, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Arabian Desert Home?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Arabian Desert Home inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Arabian Desert Home uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Arabian Desert Home?
Dit hotel ligt in Agafay.
Assoufid Golf Club (15,1 km) • Dam van Takerkoust (16 km) • Golfclub Samanah (16,7 km) • Lac Lalla Takerkoust (17,4 km) • Eden Aquapark (17,7 km)