Phoenix Hotel bevindt zich in Centrum van Londen, een wijk in Londen, en ligt vlak bij een metrostation. Wimbledon Tennisclub en Twickenham Stadium zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Oxford Street en Portobello Road-markt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Royal Albert Hall of Lord's Cricket Ground. De gunstige ligging van dit hotel nabij het openbaar vervoer is populair. Bayswater Underground Station ligt op 3 minuten wandelen en Queensway Underground Station op 6 minuten. Bekijk onze reisgids voor Londen
Portobello Road-markt en Paddington Central zijn niet ver van Phoenix Hotel. De accommodatie biedt gasten een droogkuis/wasserijservice, een bar en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een 24-uurs receptie, een lift en gratis kranten
Een feestzaal, een vergaderruimte en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Bagageopslagruimte, wasservice en een computerstation
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het ontbijt, de prijs-kwaliteitsverhouding en het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 125 kamers hebben volop comfort dankzij gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Vergaderruimte
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
6 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1854
Rookvrije accommodatie
Victoriaanse architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
Er is geen airconditioning aanwezig.
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Phoenix Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Phoenix Hotel?
Vandaag, 28 mei 2026, kost een verblijf bij Phoenix Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 31 mei 2026 min. € 151, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Phoenix Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 13.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Phoenix Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Phoenix Hotel?
Dit hotel ligt in Centrum van Londen, op 10 minuten wandelen van Kensington Gardens en Portobello Road-markt. Ook Kensington Palace en Paddington Central liggen op een kwartiertje wandelen. Bayswater Underground Station ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Queensway Underground Station is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Phoenix Hotel
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,4
Voorzieningen
9,2
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 531 van 1001 beoordelingen
10 - Uitstekend
531
Gastenscore: 8 - Goed. 361 van 1001 beoordelingen
8 - Goed
361
Gastenscore: 6 - Redelijk. 82 van 1001 beoordelingen
6 - Redelijk
82
Gastenscore: 4 - Matig. 16 van 1001 beoordelingen
4 - Matig
16
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 1001 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sandra
29 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer vriendelijk personeel, schone kamers, niet ruim maar voldoende. Prima ontbijt en goede bar.
Vlak bij metrostation Bayswater.
Hans den
Geverifieerd
8/10 – Goed
Amber
1 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Mijn fave in London
Dit is mijn favoriete betaalbare hotel met OV op loopafstand. Vriendelijke service en een huiselijke sfeer. Ontbijt goed! Ik keer minimaal eens per jaar terug…
Amber
2 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Arjan
5 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Voor de vierde keer in het Phoenix hotel. Altijd goed. Het is een basis hotel, maar meer heb ik niet nodig. Helaas deze keer wel luidruchtige buren en ik vond de temperatuur in het hotel overal behoorlijk hoog. Maar echt wel een aanrader.
Arjan
4 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Rob
12 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Goede licatie
4 nachten verblevenin hotel Phoenix.Kamer was wat aan de kleine kant en erg warm helaas geen airco op kamer wel een ventilator die dan ook heel de nacht aanstond. Ontbijt was goed wel erg druk en krap zitten. Personeelniet echt vriendelijk. Bij de bar en soms bij de receptie met hun telefoon bezig. Bij uitchecken sleutel ingeleverd werd niet gevraagd hoe het verblijf was of een goede reis gewenst.locatie was perfect bij metrostation en restaurants. Kamer en badkamer waren schoon.
Rob
4 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
JUAN
14 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room and bathroom were big enough for us (three persons). The breakfast was really good. Very close to train station, restaurants and convenience stores. Staff very friendly.
JUAN
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mark
17 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a triple room which was very clean and spacioius. The hotel is convenient for Paddington and travel throughout London.
Breakfast was excellent- even the coffee was good.
The staff on reception were very helpful.
Mark
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vishwa
27 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean room, good restaurants walkable from the hotel, nice staff.
Vishwa
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mareike
18 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Phoenix Hotel ist ein super Hotel, wenn man keine Hotelkette möchte, Wert auf eine gute Lage legt und auf ein sauberes, ruhiges Zimmer.
Mareike
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
kate
18 mrt 2026
Positief: Netheid
Super location and very friendly staff
kate
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Divareo
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I liked the place , i would return … more towels are needed though, more so in a none touristy area but very close to the train station and many shops
Divareo
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ian
30 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hard to fault for the money. Just be aware that if the other single rooms are anything like mine they are extremely compact! That said, it had a nice private bathroom and small desk and comfortable bed. Would consider again.
Ian
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gerald
17 dec 2025
Great stay
Gerald
4 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christer
26 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Fint rum i trevliga kvarter. trevlig personal och utmärkt städning av rummet.
Christer
20 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Noemi
18 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Habitación de buen tamaño y desayuno muy completo
Noemi
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
John-Paul
19 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Lovely room, helpful staff
John-Paul
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marie
19 sep 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel
Marie
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jesper
21 feb 2026
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Boede i et meget lille hjørne værelse ud til en baggård med et vindue på 50x50 cm
Det var virkelig ringe værelse
Morgenmad ok - men ikke bedre
Jesper
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
floyd
21 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice place but noisy neighbours both nights…
floyd
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stefan
5 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lugnt område
Stefan
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Susanna
21 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Pieni, mutta siisti huone.
Susanna
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Peter
29 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice clean hotel with breakfast included. Room is a little small, but It was the ideal location for my current trip, would definitely stay there again
Peter
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
IN YOUNG
9 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
우선 방이 넓고 매우 깨끗했어요 물도 잘 나왔습니다 스태프도 친절했고 슈퍼, 지하철 역, 켄싱턴 가든과 가까워 아이와 함께 가족여행하기 좋았어요! 조식도 간소하지만 가격 대비 매우 좋았습니다. 또 기회가 되면 갈거예요!
IN YOUNG
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Antonio
6 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El personal fue extremadamente amable y atento. La habitación impecable. Muy buena experiencia.
Antonio
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ann-Mary
3 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place was lovely! The staff was friendly and helpful. My room had everything I needed from an electric tea kettle to a Nespresso and perfect little cookies to comfort my tummy. AND the bed was comfortable!