Dit appartement biedt een wasmachine en een eetruimte, naast gratis wifi en een zitruimte. Een kookplaat, een vaatwasser en een draagbare ventilator zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een draagbare ventilator. Deze kamers met een eetruimte zijn individueel gemeubileerd en hebben eettafels. In dit appartement in Londen is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Afwasmachine
Keukenpapier
Kookplaat
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Eettafel
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Draagbare ventilator
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 15.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 23
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: GBP 100 per accommodatie, per verblijf
Vóór het inchecken dien je een waarborg van GBP 500 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor schoonmaakproducten: GBP 100 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit appartement ligt in Hammersmith, een wijk in Londen. Royal Albert Hall en Natural History Museum zijn culturele hoogtepunten. Als je nog meer populaire bezienswaardigheden in het gebied wilt bezoeken, ga dan naar London Eye en Royal Botanic Gardens, Kew. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stamford Bridge Stadium of Wembley Stadion. Bekijk onze reisgids voor Londen
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij The Hammersmith Flats inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 15.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The Hammersmith Flats uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat The Hammersmith Flats?
Dit appartement ligt in Hammersmith, op 15 minuten wandelen van Eventim Apollo en Thames River. Ook Hyde Park en Kensington High Street liggen op 5 km afstand. Station Hammersmith ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Ravenscourt Park Underground Station is het 10 minuten wandelen.