Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie
inbegrepen
Accommodatie ook bekend onder de naam
Fulham Oasis in Fulham
Fulham Oasis - From 325 Per Night London
Fulham Oasis - From 325 Per Night Apartment
Fulham Oasis - From 325 Per Night Apartment London
Over deze buurt
dit appartement ligt in Hammersmith and Fulham, een wijk in Londen. Oxford Street en Kensington High Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Hyde Park en Thames River. Ga naar Stamford Bridge Stadium om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Natural History Museum, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Londen
Barons Court Underground Station - 11 min. wandelen
Heathrow Airport (LHR) - 32 min. rijden
Restaurants
Costa Coffee
6 min. wandelen
The Crabtree
8 min. wandelen
The River Café
8 min. wandelen
Pret a Manger
4 min. wandelen
Bellillo Pizzeria
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Fulham Oasis - From 325 Per Night?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Fulham Oasis - From 325 Per Night inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Fulham Oasis - From 325 Per Night uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Fulham Oasis - From 325 Per Night?
Dit appartement ligt in Hammersmith and Fulham, op 2 km afstand van Thames River en Kensington High Street. Ook Hyde Park en Natural History Museum liggen op 5 km afstand. Barons Court Underground Station ligt op 11 minuten wandelen en naar West Kensington Underground Station is het 16 minuten wandelen.
Beoordelingen over Fulham Oasis - From 325 Per Night