Europa House Apartments bevindt zich in City of Westminster, een wijk in Londen, en ligt vlak bij een metrostation. Marble Arch en Buckingham Palace zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Hyde Park en Russell Square. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Royal Albert Hall of Wembley Stadion. Bekijk onze reisgids voor Londen
London (Treinstation QQP-Paddington) - 20 min. wandelen
Heathrow Airport (LHR) - 49 min. rijden
Restaurants
Hero of Maida
8 min. wandelen
Café Laville
7 min. wandelen
Real Drinks
5 min. wandelen
d1
8 min. wandelen
GAIL's Bakery
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Europa House Apartments
Dit rookvrije appartement beschikt naast parking over een conciërgeservice en hulp bij uitstappen/tickets. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een tuin en een picknickplaats zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met een dvd-speler, terwijl een wasmachine/droogkast en een koffie/theemaker voor nog meer comfort zorgen.
Europa House Apartments heeft 14 kamers met wasmachines/drogers en Dvd-speler. Alle bedden hebben Italiaanse Frette-lakens. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Alle kamers zijn voorzien van kluisjes en telefoons. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Beveiligde parkeerplekken ter plaatse (GBP 30 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Speelplaats
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Extra bed: GBP 45 per dag
Hypoallergeen beddengoed
Italiaanse Frette-lakens
Badkamer
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Dvd-speler
Flatscreen-tv van 30 inch
iPod-dock
Spellen
Buiten
Picknickplaats
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Comfort
Draagbare ventilator
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
2 treden naar de ingang
Helling bij de hoofdingang
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een treinstation
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
14 units
5 etages
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan GBP 45.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: GBP 300.00 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (beveiligd): GBP 30 per dag
Toeslag voor extra bed: GBP 45.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Europa House
Europa House Apartments
Europa House Apartments London
Europa House London
Europa Hotel London
Europa House Hotel London, England
Europa House Apartments Apartment London
Europa House Apartments Apartment
Europa House Apartments London
Europa House Apartments Apartment
Europa House Apartments Apartment London
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Europa House Apartments?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost GBP 30 per dag.
Hoe laat kan ik bij Europa House Apartments inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 17.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Europa House Apartments uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Europa House Apartments?
Dit appartement ligt in City of Westminster, op 2 km afstand van Lord's Cricket Ground en Regent's Park. Ook Hyde Park en Marble Arch liggen op 3 km afstand. Maida Vale Underground Station ligt op 5 minuten wandelen en naar Warwick Avenue Underground Station is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Europa House Apartments
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,6
Locatie
9,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 33 van 44 beoordelingen
10 - Uitstekend
33
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 44 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 44 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 44 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 44 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Yann
Reisde met familie
8 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Everything was great
The appartement we stayed in does require some renovation as it is showing its age (bathroom sink, bathtub had lots of scratches, kitchen furniture was worn out, living room sofa etc) but apart from that all good
Yann
6 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Noriko
Reisde met familie
6 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Noriko
3 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Mani
11 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Had a very comfortable stay with super friendly staff. Overall, a great experience!
Mani
2 nachten verbleven in maart 2025
10/10 – Uitstekend
Shaaz
18 aug 2024
Shaaz
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
YURIA
Reisde met familie
12 jul 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
The best accommodation ever
Everything is extremely great.
YURIA
6 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Kathy
4 jul 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The apartment was wonderful and the staff very helpful. I will definitely be staying again.
Kathy
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Rachelle
Reisde met familie
30 jun 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Large, clean, airy apartment in great location.
Rachelle
2 nachten verbleven in juni 2024
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
27 apr 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Could be much better!
Spacious apartment. Clean and good location. However furnished very basic for the price we paid with the smallest TV’s and outdated furniture. The biggest issue was the lack of helpfulness and and communication from the staff! Our booking was cancelled for no reason an hour before check in and the manager (Chris) was really unhelpful with no solution despite the room still being available. I had to really push to get him to be helpful then and offered a really high rate for the room and said it wasn’t available online. A 2 minute check and I found the same apartment online for a much cheaper rate! Very disappointing start to our trip and unnecessary stress and hassle.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Tracey
10 dec 2023
Tracey
1 nacht verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Ericson
Reisde met partner
9 dec 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful spacious apartment in great quiet location close to the tube. Highly recommend.
Ericson
3 nachten verbleven in december 2023
8/10 – Goed
JOSEPHINE
28 nov 2023
JOSEPHINE
10 nachten verbleven in november 2023
10/10 – Uitstekend
howard
Reisde met familie
9 sep 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
howard
5 nachten verbleven in september 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
7 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
great for families
It is hard to find a hotel room with more than 1 bed so this was perfect for our family. Having a 2 bed 2 bath apartment was lux and made our lives so much easier.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2020
10/10 – Uitstekend
Andrew
Reisde met familie
22 feb 2020
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Harry Potter weekend to London
Fantastic apartment, great location. Only thing I didn’t like was that the check- in guy asked for my credit card and ID and disappeared for several minutes with them before returning them to me, which makes me worry about card fraud so I should have been advised of this beforehand
Andrew
2 nachten verbleven in februari 2020
2/10 – Ontzettend slecht
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
25 jan 2020
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Okay
Good
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in januari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
28 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Spacious apartment
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a lovely place to stay in London, in a peaceful area where it’s easy to get around. It was perfect for our family to have the massive secret garden available. Staff were friendly, helpful and nothing seemed to be too much trouble. Very much a home from home and we will almost certainly return again. Thanks!
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Crystal
10 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonder stay
Fantastic stay. Staff was helpful, place was immaculate and cleaned daily. Would absolutely recommend and loved our stay.
Crystal
3 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Amardip
23 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amardip
4 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
amy
19 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Best family hotel and location in London
This hotel was one of the best places we’ve stayed in London. Spacious, clean , perfectly appointed with access to our own “secret garden” the location was perfection - close to everything and little Venice is a gem in London for families and couples alike..
amy
7 nachten verbleven in juli 2019
8/10 – Goed
paul
21 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great
Great
paul
1 nacht verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
8 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Place overall was very good. Lovely staff and professionally cleaned every day. Apartments are roomy in size and in a great location. Only downside was that the hotwater didn't last lomg enough for a family of four and the web site gave the impression the room we booked was on the ground floor opening onto the garden and we ended up on the 3rd floor. Other than that, very nice and we'd stay there again and recommend it to others.
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
6 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
6 nachten verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
27 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten