Dit appartement beschikt over gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Een wasmachine/droogkast, gratis wifi en een waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen.
Dit appartement heeft 3 kamers met wasmachines/drogers en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en een microgolfoven.
Elke badkamer is voorzien van een douche. In dit appartement in Londen is wifi gratis.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 privébadkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: GBP 100 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Charming 1 In London London
Charming 1-bed Apartment in London London
Charming 1-bed Apartment in London Apartment
Charming 1-bed Apartment in London Apartment London
Over deze buurt
dit appartement ligt in Centrum van Londen, een wijk in Londen. St. Paul's Cathedral en Brits museum zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Oxford Street en Liverpool Street. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Emirates Stadion of Royal Albert Hall. Bekijk onze reisgids voor Londen
180 Goswell Road, Flat A, London, England, EC1V 7DT
In de buurt
Sadler's Wells Theater
8 min. wandelen - 0.7 km
Kunstcentrum Barbican
11 min. wandelen - 0.9 km
Financial District
12 min. wandelen - 1.1 km
St. Paul's Cathedral
18 min. wandelen - 1.6 km
City, University of London
2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Station Barbican - 8 min. wandelen
London Old Street Station - 12 min. wandelen
Londen (LCY-London City) - 36 min. rijden
Restaurants
Sutton Arms
5 min. wandelen
Hat and Feathers
4 min. wandelen
Breddos Tacos Clerkenwell
3 min. wandelen
The Slaughtered Lamb
6 min. wandelen
King Square Bakery
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Charming 1-bed Apartment in London?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Charming 1-bed Apartment in London inchecken?
Inchecken kan tot: 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Charming 1-bed Apartment in London uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Charming 1-bed Apartment in London?
Dit appartement ligt in Centrum van Londen, op 2 km afstand van Kunstcentrum Barbican, St. Paul's Cathedral en Liverpool Street. Ook Brits museum en London Bridge liggen op 3 km afstand. Station Barbican ligt op 8 minuten wandelen en naar Farringdon Underground Station is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen over Charming 1-bed Apartment in London