Ashburn Hotel bevindt zich in Centrum van Londen, een wijk in Londen, en ligt vlak bij een metrostation. Brits museum en O2 Arena zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Buckingham Palace en Big Ben. Ga naar Wembley Stadion om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor London Eye, een topattractie die je zeker niet mag missen. De ligging van dit hotel is populair voor de bezienswaardigheden. De accommodatie is ook gunstig gelegen voor het openbaar vervoer, met Gloucester Road Underground Station op 3 minuten en Station Earl's Court op 10 minuten wandelen. Bekijk onze reisgids voor Londen
111 Cromwell Road, London, England, SW7 4DP
In de buurt
Cromwell Road
2 min. wandelen - 0.2 km
Imperial College London
10 min. wandelen - 0.9 km
Natural History Museum
12 min. wandelen - 1.0 km
Kensington High Street
13 min. wandelen - 1.2 km
Hyde Park
18 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Gloucester Road Underground Station - 3 min. wandelen
West Brompton Underground Station - 16 min. wandelen
Heathrow Airport (LHR) - 33 min. rijden
Restaurants
Club Lounge
4 min. wandelen
Fait Maison
5 min. wandelen
Starbucks
3 min. wandelen
Wingstop Gloucester Road
4 min. wandelen
The Stanhope Arms
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Ashburn Hotel
Hotel met een chique stijl niet ver van Hyde Park
Ashburn Hotel bevindt zich dicht bij Buckingham Palace en Big Ben en biedt een droogkuis/wasserijservice en een open haard in de lobby. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Limousine- of autoservice, een continentaal ontbijt (toeslag) en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Een lift, koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en conciërgeservice
Een receptieruimte, een kruier/portier en gratis kranten
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de nabijheid van het openbaar vervoer
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Ashburn Hotel hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes. Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Hypoallergeen beddengoed en gratis baby-/kinderbedden
Badkamers met designer toiletartikelen en bad/douchecombinaties
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Limousine-/autoservice
Eten en drinken
Continentaal ontbijt beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 10.00 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 11.00 uur in het weekend: GBP 12 voor volwassenen en GBP 12 voor kinderen
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Ecotours
Stereo-installatie
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Geluiddichte kamers
Kinderopvang (toeslag)
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
7 etages
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Open haard in de lobby
Receptieruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Badjassen
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Plasma-tv met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Elke dag gratis kranten
Geluiddichte kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer GBP 12 voor volwassenen en GBP 12 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft een officiële sterrenclassificatie gekregen van VisitEngland, het Nationale Bureau voor Toerisme van Engeland.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ashburn Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Ashburn Hotel?
Vandaag, 16 mei 2026, kost een verblijf bij Ashburn Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 31 mei 2026 min. € 135, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Ashburn Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 05.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Ashburn Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Ashburn Hotel?
Dit hotel ligt in Centrum van Londen, op 1,6 km van Hyde Park en op 3,9 km van Buckingham Palace. Ook Big Ben en Brits museum liggen op 10 km afstand. Gloucester Road Underground Station ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Earl's Court is het 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ashburn Hotel
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,2
Locatie
9,2
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 538 van 1005 beoordelingen
10 - Uitstekend
538
Gastenscore: 8 - Goed. 353 van 1005 beoordelingen
8 - Goed
353
Gastenscore: 6 - Redelijk. 81 van 1005 beoordelingen
6 - Redelijk
81
Gastenscore: 4 - Matig. 15 van 1005 beoordelingen
4 - Matig
15
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 18 van 1005 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
18
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shivy
3 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place to stay in London, close to the Tube and easy to access everything.
Shivy
5 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Kira
3 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Older property but quaint and well located!
Kira
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carol Ann
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location. Helpful staff. Very clean. Good value.
Carol Ann
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Margaret
15 mei 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was spacious, clean and comfortable. It had everything needed for our short stay. Secondary glazing made sure it was also quiet. Having the tea/ coffee making tray quite high up in a cupboard was a little awkward.
Margaret
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Stephen
15 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We didn't have breakfast.
Stephen
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Nancy
12 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Breakfast offerings are simple but satisfying and varied enough for everyone. The staff is attentive. I had stayed here two years ago and coincidentally, stayed in the same room. I can see a bit of wear and tear, but it's very comfortable. The location is very convenient.
Nancy
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lucia
27 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel with everything you need
Lucia
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Robert
22 jan 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Had an easy check in… great location with nice clean room …easy access to underground and museums
Robert
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jennifer
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ashburn Hotel is in a super accessible location in a clean, safe and elegant area of London. It's close to the tube and train stations and I had an easy time getting in to the hotel and traveling around. The breakfast was just darling with tea and coffee, cheeses, meats, fruit, pastries and juices. The staff was incredible and so helpful and I truly appreciate all they did to help me make my stay in Lodon memorable.
I absolutely recommend staying here and would do so again.
Jennifer
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sam
4 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean, comfortable, and good walking distance from the museums, Harrods’ and local shops. Slept very well. Polite and friendly staff.
Sam
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Ivana
8 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Small, but cozy room. Front desk staff member allowed us to check in early, which was greatly appreciated after a long day of traveling!
Ivana
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Noriko
1 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Room was spacious. There are 2 big closets and desk which was very helpful to organize my belongings. Interior was nice, but room and buildings are a little outdated. My phone in the room was not working. And shower/bathtub needs an improvements. Gave me a hard time to get hot water running
Noriko
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Clara
4 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Rent rum och väldigt tillmötesgående personal :)
Clara
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
IGOR
15 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
IT IS OK PLACE FROM ALL THE PROSPECTIVES. JUST CAN`T BE LOUD - WALLS ARE REALY THIN AND ROOMS AREN`T BIG AT ALL.
IGOR
5 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Peter
1 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Clean. Good location.
Peter
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Peter
11 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice room and excellent service
Peter
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Angela
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel! Nice room and morning breakfast.
Angela
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alex
5 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Clean and very convenient for the museums etc.
Alex
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Chris
16 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent
Chris
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Catherine
24 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were very friendly and helpful. Hotel and room very clean and comfortable . Would stay again . We did have a bit of a problem with the overhead shower but that was probably us - not really an issue as we used the hand held shower head instead.
Catherine
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jessica
18 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall convenience of location for my vacation plans.
Jessica
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anne
27 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
The room was really nice but maybe the breakfast could be a bit better for the price you pay. Staff was very friendly and helpful.
Anne
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bruce
14 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very tidy boutique hotel in great location. Great staff.
Bruce
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Muriel
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ashburn is an excellent location- heavenly for the tourists!
It’s an old establishment with beautiful antique lamps etc. A lounge with red crushed velvet that I swear was there 10 years ago. They have added lovely orchids which were flowering.
The staff were warm and friendly- especially Abdi from Somalia, He’s an IT student and devout in his religion. I was jet lagged and spent part Of the night chatting with him!!
The breakfast was delicious- I had a made to order mushroom and cheese omelette- chef insisted on 3 eggs.
Check out seamless- Bolt ordered (cheapest alternative). Suitcase carried and loaded.
Bye Ashburn- see you soon! I hear renovations are in the offing - I do hope it’s still affordable 😊🇬🇧
Muriel
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Faik
22 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location and a very good breakfast selection, with the option to add an extended cooked breakfast at a very reasonable extra cost. Our room was spacious, comfortable, spotlessly clean, and well equipped with tea and coffee-making facilities. We would definitely stay here again. For London, this hotel offered outstanding value for money and truly ticked every box.