Casa do Príncipe bevindt zich in Stadscentrum van Lissabon, een wijk in Lissabon, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Santa Justa-lift en Rossio Square zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Praça do Príncipe Real en Botanische tuin. Ook Kathedraal van Lissabon (Se) en Kasteel van São Jorge zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Lissabon
Praça do Principe Real 23, 1st Floor, Lisbon, 1250-184
In de buurt
Botanische tuin
2 min. wandelen - 0.2 km
Avenida da Liberdade
7 min. wandelen - 0.6 km
Rossio Square
13 min. wandelen - 1.2 km
Santa Justa-lift
15 min. wandelen - 1.3 km
Praça do Príncipe Real
1 min. wandelen - 0.1 km
Lokaal vervoer
Tramhalte Príncipe Real - 1 min. wandelen
Treinstation Rossio - 12 min. wandelen
Lissabon (LIS-Humberto Delgado) - 28 min. rijden
Restaurants
Gin Lovers Principe Real
1 min. wandelen
Pavilhão Chinês
3 min. wandelen
Sumaya
1 min. wandelen
A Cevicheria
2 min. wandelen
A Padaria Portuguesa
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Casa do Príncipe
Bed & breakfast met een chique stijl niet ver van Botanische tuin
Casa do Príncipe bevindt zich dicht bij Praça do Príncipe Real en Rossio Square en biedt een gratis continentaal ontbijt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Een lift, een receptieruimte en bagageopslagruimte
Rookvrije accommodatie, conciërgeservice en hulp bij uitstappen/tickets
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa do Príncipe bieden voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met designer toiletartikelen en badkuipen of douches
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.30 uur
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Kinderopvang (toeslag)
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
1 gebouw
2 etages
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met kabelzenders
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 21.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 13 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 35 per kamer (enkele reis)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 15 (enkele reis)
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 21.00 uur en middernacht
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 30.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 15001/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa do Príncipe?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa do Príncipe?
Vandaag, 15 jun. 2026, kost een verblijf bij Casa do Príncipe van één nacht voor twee volwassenen op 22 jun. 2026 min. € 201, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze bed & breakfast zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Casa do Príncipe inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen 21.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa do Príncipe uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Casa do Príncipe een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 35 per kamer.
Waar staat Casa do Príncipe?
Deze bed & breakfast ligt in Stadscentrum van Lissabon, vlak bij Botanische tuin en Praça do Príncipe Real. Ook Rossio Square en Santa Justa-lift liggen op 2 km afstand. Tramhalte Príncipe Real ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramhalte R. Escola Politécnica is het 3 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Casa do Príncipe
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,4
Locatie
9,4
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 491 van 823 beoordelingen
10 - Uitstekend
491
Gastenscore: 8 - Goed. 218 van 823 beoordelingen
8 - Goed
218
Gastenscore: 6 - Redelijk. 63 van 823 beoordelingen
6 - Redelijk
63
Gastenscore: 4 - Matig. 28 van 823 beoordelingen
4 - Matig
28
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 23 van 823 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
23
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Refkele
26 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Aardige mensen, schoon hotel, zeer goede locatie. Hier en daar wat klein onderhoud nodig, verder perfect!
Refkele
4 nachten verbleven in maart 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Herman Arend van der
19 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Leuke autenthieke accommodatie in historisch pand. Alle gemakken op loopafstand, openbaar vervoer voor de deur. Eenvoudig ontbijt dat wel wat vaker kan worden bijgevuld. Erg vriendelijk personeel.
Herman Arend van der
5 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Linda
29 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the location/neighborhood. The staff were all very professional, friendly and helpful. The accommodations were comfortable and the breakfast was delicious. I wish our stay was longer. If we are able to return,, I would definitely book with Casa du Principe! Many thanks to all the staff members who assisted us during our stay!
Linda
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marianne
19 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Casa Do Príncipe is on a fabulous location within walking distance to many parks and excellent restaurants. The room was clean, the breakfast was enjoyable and the air conditioning worked very well. We would definitely return!
Marianne
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
maximilian
9 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stay at Principe often and are never disappointed with the beautiful and caring staff to the gorgeous historic digs.
maximilian
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Phumisit
25 mei 2026
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Location is amazing but hotel is not well maintained, doors are thin, toilet with no vent, shower is not well drained, breakfast is provided but not great
Phumisit
4 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patrice
22 mrt 2026
Positief: Netheid
Perfect location.
Patrice
8 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jose
2 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I'll be back
Jose
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jacqueline
6 apr 2026
Breakfast was v good
Did not need the ac natural temp was fine
Jacqueline
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rob
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful staff. The decor was great and it’s in a very convenient spot. Can’t say enough about it. Would definitely stay there again.
Rob
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Clara
29 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Formidable séjour à la Casa do Principe idéalement placé et chambres magnifiques
Clara
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Koshika
28 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful building and rooms. Front desk staff very friendly and helpful. Clean rooms. Nice breakfast.
Koshika
2 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brian D
24 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly and helpful staff
Brian D
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
HIROSHI
22 jan 2026
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
他のホテルと散々迷ってこちらを選びましたが、公開してます。
HIROSHI
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shahriar
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had an amazing and memorable night at Casa do Príncipe Hotel in Lisbon.
Cristina, the receptionist, is a very kind and warm person who truly cares every day that everything is perfect and that you don’t have any problems during your stay.
She tried to give me the best available room to make sure my first time in Lisbon would become a beautiful memory.
Cristina welcomes you in such a caring way that you feel like you are a guest in her own home. She genuinely wants to make sure you have an exceptional stay and a wonderful hotel experience.
I really want to thank Cristina for all her effort and kindness. This was one of the best hotels I have ever stayed in.
Shahriar
6 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Greg
27 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had a great couple of nights here. Easy to walk to everywhere and hotel was great.
Greg
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Brenda Anna
4 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Had a very enjoyable stay
Brenda Anna
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Paula
26 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good location, great staff, beautiful property.
Paula
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katherine
23 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved our stay here! The neighborhood and area around was awesome and the hotel itself was nice. The staff was very friendly and helpful. All around a great stay!
Katherine
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thomas
13 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
An excellent B&B, location is close to many good restaurants and at a walking distance to downtown Lisbon, my room (Coronation Room) was overlooking the Botanical Garden and the rooftops of Lisbon, very quiet. Bathroom was modern, everything was spotless and well maintained. I had a great, relaxing stay.
Thomas
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Louise
2 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Charming clean room. Breakfast was delicious and served prior to our planned activity which was a bonus. Perfect location to explore great restaurants and nearby parks.
Louise
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cynthia
20 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was perfect!
Cynthia
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Olivia
10 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A wonderful hotel in a central part of Lisbon. I thoughly enjoyed my stay and would recommend this hotel to anyone!
Olivia
5 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ashley
18 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We will definitely be staying here again! Wonderful service and the rooms are incredible!
Ashley
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Samuel
17 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten