Gehele woning
Kyokoi Kiyomizu Gojo
Villa met gratis ontbijt, in de buurt van Markt van Nishiki
Fotogalerie voor Kyokoi Kiyomizu Gojo





Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Regular, Maisonette Japanese-Western Mixed With Bath laden

Regular, Maisonette Japanese-Western Mixed With Bath
Misschien vind je dit ook leuk

THE BLOSSOM KYOTO
Shimogyo
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
- Sportschool
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 2.531 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

470-5 Tokiwa-cho, Kyoto, Kyoto Prefecture, 605-0874
In de buurt
Nationaal Museum van Kioto3 min. wandelen - 0.3 km
Sanjusangen-do-tempel6 min. wandelen - 0.5 km
Kiyomizu Temple10 min. wandelen - 0.9 km
Kodai-ji-tempel12 min. wandelen - 1.0 km- Hokanji-tempel9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
- Station Kiyomizu-gojo - 12 min. wandelen
- Metrostation Tofukuji - 19 min. wandelen
- Osaka (ITM-Itami) - 59 min. rijden
Restaurants
- cicon6 min. wandelen
- サンチャゴゲストハウス京都 / サンチャゴカフェ4 min. wandelen
- Sekki (セツキ)5 min. wandelen
- The Lounge & Bar2 min. wandelen
- 市川屋珈琲2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Kyokoi Kiyomizu Gojo
Gelijkaardige accommodaties

Kyo No Ondokoro Goshonishi #6
Kyo No Ondokoro Goshonishi #6
- Parking beschikbaar
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.











