Subang (SZB-Sultan Abdul Aziz Shah) - 38 min. rijden
Over deze accommodatie
Dorsett Residences by Homes Asian
Pension vlak bij Pavilion Kuala Lumpur
Vlak bij KLCC Park en Petronas Twin Towers biedt Dorsett Residences by Homes Asian een fitnesscentrum, een sauna en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een zwembad op het dak
Een infinitypool en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Dorsett Residences by Homes Asian bieden volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: MYR 49 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Dorsett Residences by Homes Asian?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit pension zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Dorsett Residences by Homes Asian inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Dorsett Residences by Homes Asian uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Dorsett Residences by Homes Asian?
Dit pension ligt in Bukit Bintang, op 10 minuten wandelen van Pavilion Kuala Lumpur en Berjaya Times Square. Ook KLCC Park en Petronas Twin Towers liggen op 2 km afstand. Conlay MRT-station ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Bukit Bintang is het 9 minuten wandelen.