Geheel appartement

Apartment '3 Domina 40qm' with Shared Terrace and Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment '3 Domina 40qm' with Shared Terrace and Wi-Fi

Een traditioneel vakwerkhuis met een opvallende toren, een toegangspunt onder een bogenpoort en een geplaveid pad er naartoe.
Een modern huis met twee verdiepingen, een garage, grote glazen deuren en potplanten.
Een moderne keuken met grijze kastjes, een ingebouwde oven, een spoelbak en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een binnenplaats met stenen muren en bomen vol fruit.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een klein witte salontafel, een flatscreen-tv en een raam met uitzicht op een dak met rode dakpannen.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 258
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment '3 Domina 40qm' with Shared Terrace and Wi-Fi

  • Appartement Ferienwohnung 3 Domina 40m² in Iphofen biedt 40 m² ruimte voor maximaal 2 gasten. Jullie beschikken over 1 slaapkamer en 1 badkamer. De privékeuken is volledig uitgerust voor jullie gemak. Tot de voorzieningen behoren snelle wifi, geschikt voor videogesprekken, en tv. Dit moderne appartement ligt in een prachtig nieuw huis met uitzicht op de stad en biedt comfortabel verblijf met alle essentiële voorzieningen voor jullie verblijf.

    Midden in het schilderachtige centrum van het wijnstadje Iphofen liggen drie moderne, sfeervol ingerichte vakantiewoningen. Dankzij de complete uitrusting zijn jullie ook bij een langer verblijf van alle gemakken voorzien. Geniet van comfortabele boxspringbedden, een ruime wellnessdouche en een volledig uitgeruste keuken met vaatwasser. In de Gönothek ontbreekt het jullie aan niets. Gratis parkeergelegenheid is op loopafstand (2 minuten) beschikbaar. Direct aan de stadsmuur vormen de appartementen het ideale startpunt voor tochten door het historische centrum. Via een directe toegang wandelen jullie 1,8 km over de "Herrengraben" langs de oude vestingmuur. Lokale lekkernijen vinden jullie in de nabijgelegen horeca.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Iphofen. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Ebracher Hof en Evangelische Bartholomäuskirche. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Voormalige Synagoge en Klostergasse een bezoekje brengen. Renaissancebildstock en Tierpark Sommerhausen zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Iphofen
Meer appartementen in Iphofen
Kaart
Iphofen

In de buurt

  • Een stenen fontein met een standbeeld in het midden, omringd door een geplaveid gebied met gebouwen op de achtergrond.
    Naturpark Steigerwald
    2 min. rijden - 1.8 km
  • Een stenen fontein met een standbeeld in het midden, omringd door een geplaveid gebied met gebouwen op de achtergrond.
    Natuurpark Frankische Zwitserland-Veldenstein Bos
    2 min. rijden - 1.8 km
  • Knauf-Museum
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Wijngoed Hans Wirsching
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Schlosspark Schwanberg
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Iphofen - 17 min. wandelen
  • Nuremberg (NUE-Nuremberg Airport) - 82 min. rijden

Restaurants

  • Canteen
    12 min. rijden
  • Woodland-Inn
    12 min. rijden
  • Canteen
    13 min. wandelen
  • Brothaus
    10 min. rijden
  • Café Bärenstark
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment '3 Domina 40qm' with Shared Terrace and Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment '3 Domina 40qm' with Shared Terrace and Wi-Fi?

Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment '3 Domina 40qm' with Shared Terrace and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 26 okt. 2026 min. € 258, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Apartment '3 Domina 40qm' with Shared Terrace and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment '3 Domina 40qm' with Shared Terrace and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment '3 Domina 40qm' with Shared Terrace and Wi-Fi?

Dit appartement in Iphofen ligt op 5 minuten wandelen van Knauf-Museum en Wijngoed Hans Wirsching. Ook Jüdischer Friedhof en Naturpark Steigerwald liggen op 3 km afstand. Station Iphofen ligt op 17 minuten wandelen.