Gehele woning·Particuliere eigenaar

Le Lodge de la Hutt' aux animaux

Fotogalerie voor Le Lodge de la Hutt' aux animaux

Een houten constructie met een tafel, stoelen en een overkapping, met uitzicht op het omliggende groen.
Een compacte keuken met een zwarte koelkast, een spoelbak en een houten aanrecht. Op het aanrecht staan een zwarte koffiezetapparaat en een waterkoker. Op de achtergrond staat een grijze bank met een blauw kussen.
Een houten bankje in een grasrijk gebied met een omheind veld, een gebouw met een rood dak en een houten constructie op de achtergrond.
Een omheinde achtertuin met een schommel, een klein houten bouwwerk en een vogelvoerder.
Een bed met een bloemenbedekking en kussens met een hartpatroon, een houten hoofdbord, een zeshoekig schap met decoratieve items en een kunstwerk aan de muur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 120
inclusief belastingen en toeslagen
16 nov - 17 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Le Lodge de la Hutt' aux animaux

  • Verblijf in het hart van de mini-boerderij en dierenopvang „La Hutt’aux animaux“. Dompel je onder in de wereld van de dieren en ontdek de activiteiten op de boerderij (voeren, contact met de dieren: reserveringen afhankelijk van beschikbaarheid). De vrijwilligers delen graag hun passie voor hun dieren (honden, paarden, pony’s, geiten, schapen, konijnen, kippen). Een natuurbelevenis, ontspanning en even helemaal weg zijn gegarandeerd in een groene en rustige omgeving! De accommodatie: Een studio van 26 m² bestaande uit een woonruimte met een slaapbank voor 2 personen (ideaal voor 1 of 2 kinderen), een eethoek/kitchenette en een badkamer. Slaapkamer met tweepersoonsbed en kleedruimte. Vrij uitzicht op de stal en de dierenweide. Eigen badkamer met toilet en inloopdouche. Eigen buitenterras met eethoek, groene ruimte met ligstoelen beschikbaar. Onze accommodaties liggen ideaal in een rustige, landelijke omgeving, dicht bij de belangrijkste toeristische bezienswaardigheden: - 25 km van Straatsburg, de Europese hoofdstad - 15 minuten van Haguenau of Bouxwiller, 20 minuten van Saverne - 10 minuten van het Koninklijk Paleis van Kirrwiller - 45 minuten van het Fort van Schoenenbourg en de Maginot-spoorlijn - 1 uur van Europa-Park, Rulantica, Cigoland, Monkey Mountain, Eagle Park, het kasteel van Haut-Koenigsbourg, Naturoparc, de vlindertuin of het dierenpark van Sainte-Croix. Vrijetijdsactiviteiten in de buurt: - ​​Speeltuin op het terrein (schommels, glijbaan, trampoline, zandbak, boomhut) - Grote speeltuin en aardbeien plukken in het seizoen vlakbij in het dorp - Wandelroute (bijv. de Saint-Ulrich-bron in Wittersheim) - Boomklimmen, paintball, minigolf (Brumath) Paardrijden (Pfaffenhoffen of Brumath) - Watersporten: zwemmen, waterfietsen, waterskiën, paddleboarden... (meer van Brumath) - Bioscoop, bowlen en karten (Brumath) of lasergamen (Haguenau) - Grote winkelcentra (Shopping Promenade Vendenheim, Roppenheim The Style Outlet...) - Bezoek aan het Lalique-museum, de botanische tuinen van Straatsburg en Saverne, de Villa Météor in Hochfelden...

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Huttendorf. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Oorlogsgedenkteken en Tower of the Fishermen. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Parc d'Aventures de Brumath en Laser Quest. Centre Culturel Marie Hart en Didiland zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Huttendorf
Meer vakantiehuizen in Huttendorf
Kaart
Huttendorf, Bas-Rhin

In de buurt

  • Koninklijk paleis
    13 min. rijden - 13.1 km
  • St George's Church
    16 min. rijden - 16.3 km
  • Oorlogsgedenkteken
    17 min. rijden - 16.3 km
  • Kerk van Bouxwiller
    17 min. rijden - 17.4 km
  • Porte de Wissembourg
    18 min. rijden - 17.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Mommenheim - 10 min. rijden
  • Strasbourg (SXB-Internationale luchthaven Strasbourg) - 42 min. rijden

Restaurants

  • Pasta Pizzeria via Toscane
    9 min. rijden
  • O'Pizzicato
    10 min. rijden
  • La Charrue
    9 min. rijden
  • Au Boeuf Rouge
    10 min. rijden
  • McDonald's
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Le Lodge de la Hutt' aux animaux?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Le Lodge de la Hutt' aux animaux?

Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij Le Lodge de la Hutt' aux animaux van één nacht voor twee volwassenen op 16 nov. 2026 min. € 120, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Le Lodge de la Hutt' aux animaux inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Le Lodge de la Hutt' aux animaux uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Le Lodge de la Hutt' aux animaux?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Huttendorf ligt op 15 km afstand van Koninklijk paleis, Oorlogsgedenkteken en St George's Church. Ook Stadhuis van Haguenau en Historisch Museum Haguenau liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Le Lodge de la Hutt' aux animaux

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Super accueil, lodge hyper agréable et chaleureux. Au top!
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Séjour parfait. Très bien accueillie et un merveilleux moment passé à la hutt aux animaux ! Nous avons adoré le cadre, la visite de la ferme, ce petit dépaysement ! Nous reviendrons sans hésiter mais pour 2 nuits ! Merci pour tout.
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Angélique est très accueillante, bonnes expliquations sur le fonctionnement du gîte. Gîte tres propre , très bien équipé, fonctionnel. Tout était parfait. Je recommande à 100 %
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
3 nachten verbleven in december 2025