Geheel appartement

AlbGlück 1 Hechingen for 1-5 guests, idyllic by the stream, balcony, 5 km to Hohenzollern Castle

Fotogalerie voor AlbGlück 1 Hechingen for 1-5 guests, idyllic by the stream, balcony, 5 km to Hohenzollern Castle

Een moderne hotelkamer met een groot bed, een slaapbank, een eettafel en uitzicht op het groen.
Een klein terras met een tafel en stoelen, een potplant en uitzicht op buiten.
Een eettafel gedekt met borden, glazen en een vaas met bloemen, met een aan de muur bevestigde televisie en uitzicht op groen buiten.
Een keuken met een vaatwasser, fornuis, magnetron en koffiezetapparaat.
Een ingelijste botanische prent boven een comfortabele bank met zachte kussens.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Sportschool
De huidige prijs is € 117
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

AlbGlück 1 Hechingen for 1-5 guests, idyllic by the stream, balcony, 5 km to Hohenzollern Castle

  • Welkom bij appartement AlbGlück 1 in Hechingen op de Schwäbische Alb. Dit ruime vakantieverblijf van circa 80 m² ligt idyllisch direct aan de Starzelbach en biedt rust, comfort en een perfecte uitvalsbasis voor uitstapjes in de regio. Ideaal voor vakantiegangers, zakenreizigers, wandelaars, fietsers, stellen, gezinnen en gasten met hond. Er zijn twee aparte slaapkamers met elk twee bedden die als eenpersoons- of tweepersoonsbedden gebruikt kunnen worden. In de woonkamer staat een slaapbank voor een vijfde persoon. Het balkon nodigt uit om te ontspannen. Rolluiken in de slaapkamers zorgen voor verduistering en een goede nachtrust.



    De volledig uitgeruste keuken beschikt over een fornuis, oven, vaatwasser, magnetron, koel-vriescombinatie, koffiezetapparaat, waterkoker, broodrooster en alle benodigde kook- en eetgerei. Verder is er snel wifi, gratis gebruik van wasmachine en droger, parkeerplaatsen direct bij het huis, een eigen ingang en comfortabele self check-in via een sleutelbox. Honden zijn welkom. Voor fietsen en e-bikes is er een afsluitbare garage.



    De burcht Hohenzollern ligt op slechts 5 km afstand. Het appartement is een ideaal vertrekpunt voor trips naar Tübingen, Slot Lichtenstein, Slot Sigmaringen, Outletcity Metzingen of het Bodenmeer. Zowel korte verblijven vanaf één nacht als langere verblijven zijn welkom. Niet-rokers accommodatie.

    - Huisdieren toegestaan betaling 10,00 € per huisdier per nacht

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Hechingen. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Klosterkirche St. Luzen en Burg Hohenzollern. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Seerosengarten en Sommerbobbahn Erpfingen een bezoekje brengen. Badkap en Labyrinth der Sieben Pfade zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Hechingen
Meer appartementen in Hechingen
Kaart
Hechingen

In de buurt

  • Een historisch kasteel met meerdere torens, omgeven door een dicht bos en met uitzicht over een vallei.
    Burg Hohenzollern
    13 min. rijden - 13.3 km
  • Klosterkirche St. Luzen
    6 min. rijden - 5.8 km
  • Hohenzollerische Landesmuseum
    7 min. rijden - 6.2 km
  • Märchenpfad Wandelpad
    12 min. rijden - 8.1 km
  • Römisches Freilichtmuseum Hechingen-Stein
    12 min. rijden - 11.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Schlatt (Hohenz) - 5 min. wandelen
  • Stuttgart (STR) - 51 min. rijden

Restaurants

  • Berghotel - Restaurant Zollersteighof”
    20 min. rijden
  • Hofgut Domäne
    6 min. rijden
  • Zum Talwirt
    18 min. rijden
  • Cafe Sternenbäck Hechingen
    6 min. rijden
  • Pizzeria Linde
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij AlbGlück 1 Hechingen for 1-5 guests, idyllic by the stream, balcony, 5 km to Hohenzollern Castle?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost een verblijf bij AlbGlück 1 Hechingen for 1-5 guests, idyllic by the stream, balcony, 5 km to Hohenzollern Castle?

Vandaag, 30 okt. 2026, kost een verblijf bij AlbGlück 1 Hechingen for 1-5 guests, idyllic by the stream, balcony, 5 km to Hohenzollern Castle van één nacht voor twee volwassenen op 8 nov. 2026 min. € 117, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij AlbGlück 1 Hechingen for 1-5 guests, idyllic by the stream, balcony, 5 km to Hohenzollern Castle inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij AlbGlück 1 Hechingen for 1-5 guests, idyllic by the stream, balcony, 5 km to Hohenzollern Castle uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat AlbGlück 1 Hechingen for 1-5 guests, idyllic by the stream, balcony, 5 km to Hohenzollern Castle?

Dit appartement in Hechingen ligt op 4,8 km van Klosterkirche St. Luzen en op 10 km afstand van Hohenzollerische Landesmuseum en Märchenpfad Wandelpad. Ook Römisches Freilichtmuseum Hechingen-Stein en Ski Lift Burladingen liggen op 10 km afstand. Station Schlatt (Hohenz) ligt op maar 5 minuten wandelen.

Beoordelingen

8,8

Uitstekend